VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Florenzi wróci do Serie A?

Mateusz Nowacki, 18.03.2020; 16:33

Valencia wciąż nie podjęła decyzji

Alessandro Florenzi przeniósł się na wypożyczenie do Valencii z nadzieją na regularne występy, które miały mu umożliwić powołanie na EURO 2020. Niestety, obrońca do tej pory nie rozegrał zbyt wielu minut, a EURO zostało przełożone na 2021 r.

Po dobrym debiucie Florenziego w barwach „Nietoperzy” nic nie wskazywało na to, że może to być jeden z nielicznych występów Włocha. Podczas spotkania z Granadą w ramach Pucharu Króla wszedł na ostatnie trzy minuty. W kolejnym ligowym spotkaniu przeciwko Getafe przedwcześnie opuścił on boisko z powodu czerwonej kartki otrzymanej za faul na Cucurelli. Kolejne występy uniemożliwiła ospa. Po wyleczeniu, zdołał wystąpić jeszcze w meczu z Alaves oraz rozegrać 11 minut w rewanżowym starciu z Atalantą.

Wypożyczenie Alessandro Florenziego z Romy wygasa wraz z końcem sezonu, a Valencia nie zapewniła sobie możliwości wykupu prawego obrońcy. Wydaje się, że na chwilę obecną Włoch nie zyskał na tyle w oczach włodarzy z Mestalla, aby Ci starali się w letnim okienku o jego transfer definitywny. Decyzje jednak wciąż nie zostały podjęte.

W takim razie co może stać się z Włochem? Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Florenzi chętnie powróciłby do Serie A, a fakt ten postara się wykorzystać Fiorentina. Viola gotowa jest zaproponować Rzymianom wypożyczenie z obowiązkiem wykupu.

Alessandro Florenzi w Valencii rozegrał łącznie 210 minut w pięciu spotkaniach z czego trzy raz od pierwszej minuty.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.