sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pięć przypadków koronawirusa w Valencii

Karol Kotlarz, 15.03.2020; 14:27

Oficjalny komunikat

Złych wieści z Walencji ciąg dalszy – klub poinformował, że wśród zawodników i pracowników związanych z pierwszą drużyną jest pięć pozytywnych wyników testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Valencia CF informuje, że wśród pracowników pierwszego zespołu i zawodników wykryto pięć pozytywnych przypadków koronawirusa COVID-19. Wszystkie te osoby są teraz w domu, są w dobrym stanie i przestrzegają środków izolacji. Oprócz dostarczania dalszych informacji w ciągu najbliższych godzin klub ponownie potwierdza swoje wsparcie dla władz ds. zdrowia i ich kampanii uświadamiających społeczeństwo, a także podkreśla ważne dla całej ludności znaczenie pozostania w domu i dalszego przestrzegania wcześniej zarządzonych środków higieny i zapobiegania chorobom.

Rano wiadomością o zarażeniu koronawirusem podzielił się za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Ezequiel Garay. Jak podał dobrze poinformowany o tym, co dzieje się w klubie dziennikarz Héctor Gómez, pozytywny wynik testu uzyskali: Garay, Gayà, Mangala (wśród piłkarzy) oraz Camarasa i Juan Aliaga (sztab). Wszyscy wymienieni przebywają w domach i czują się dobrze.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | Super Deporte | Twitter skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. nanek1915.03.2020; 14:48
Ten rok to jakiś koszmar. :(
2. KilyVCF16.03.2020; 14:02
KilyVCFWylosowanie ATALANTY było najgorszym losem jaki mogliśmy trafić.
Nie dosyć że nam natłukli worek bramek (rekord w historii włoskich drużyn w 1/8 LM), to jeszcze pojechaliśmy w ogień epidemii i 5 osób zarażonych (na razie).
Szkoda że nie trafiliśmy na Mou.

Ciekawe co z LL, pucharami europejskimi.
Powinni to dokończyć po epidemii. Już widzę wkurw Torresa jeśli Getafe pozbawią LM. Nie wspominając o Atletico. A już konkretna burza będzie gdy zakwalifikują nas i Atleti patrząc na zeszły sezon. Wtedy Sevilla się wścieknie.

CDR jest bezpieczny, baskijskie drużyny ten jeden finał mogą rozegrać sobie gdzieś gdzie diabeł mówi dobranoc