VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trudna sytuacja Kangina

Wojciech Ciuraj, 13.03.2020; 10:52

Problemy Koreańczyka

Utalentowany pomocnik przeżywa ciężkie chwile. Po kontuzji, która wykluczyła go z gry na kilka tygodni nie potrafi wywalczyć sobie miejsca w składzie. Po spektakularnych występach na młodzieżowych mistrzostwach świata, kibice a także sam piłkarz z pewnością oczekiwali wiele więcej po tym sezonie.

Udane występy na turnieju młodzieżowym sprawiły, że Kangin Lee zwrócił uwagę futbolowych potęg. Mimo to, latem Marcelino sugerował, że najlepszym rozwiązaniem dla pomocnika będzie wypożyczenie, podczas którego Koreańczyk dojrzeje jako piłkarz. Decyzja ta nie spodobała się wówczas wielu kibicom, a także właścicielowi klubu. Po wielu miesiącach widać, że były szkoleniowiec Valencii mógł mieć rację.

Kangin w zasadzie w każdym meczu pokazuje nieprzeciętne umiejętności techniczne, które jednak w żaden sposób nie przekładają się na korzyści dla drużyny. 19 – latek zgromadził zaledwie 297 minut w lidze co jest jednym z najgorszych wyników w zespole. Oczywiście trzeba pamiętać, że był kontuzjowany jednak i tak sytuacja jest niepokojąca.

Latem, wiele hiszpańskich drużyn wykazywało zainteresowanie utalentowanym pomocnikiem. Wśród nich najbardziej zdeterminowane było Levante. Wydaje się, że w następnym okienku temat wypożyczenia Kangina powróci i pozostaje mieć nadzieję, że piłkarz nie zmarnuje swojego ogromnego potencjału.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro913.03.2020; 12:23
Nic dodać, nic ująć. To jest jeden z licznych przykładów ignorancji Lima i jego nadwornej świty.

Przy okazji, wiele wskazuje na to, że Alemany zostanie dyrektorem generalnym Atletico.
Nie lubię materaców, ale gratuluję im wspaniałego osiągnięcia, jakim jest zwycięstwo nad Liverpoolem. To wypadkowa mądrej polityki władz klubu i zatrudnienia świetnego trenera. Na tym tle "projekt" Lima wydaje się być wręcz śmieszny.
2. lisovski13.03.2020; 16:37
lisovskiChyba wpadłeś w pętlę z której już nie wyjdziesz. Pokaż mi akapit w tekscie który obwina Lima i świte o kontuzje Kangina. Czy o to można obwiniać kogokolwiek ? Wpadł w dołek po kontuzji historia jakich tysiac w świecie piłki . Ale rozumie że jak by zagrał na wypożyczeniu lub został sprzedany ro było by git.