sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Francuski talent na celowniku Valencii

Artur Lipka, 12.03.2020; 18:56

Planowanie przyszłości

César Sánchez ostatnio przebywał w Paryżu. Dyrektor sportowy Valencii poszukiwał tam utalentowanych piłkarzy i według radia Monte Carlo, jednym z obserwowanych ma być 17-letni bramkarz Paris FC, Obed Nkambadio.

Nastolatek jest kolejną perełką francuskiej piłki. Choć dotąd grał jedynie w rezerwach, trener Paris FC, René Girard, bierze go pod uwagę przy ustalaniu osiemnastki meczowej. Obed jest również reprezentantem Francji w drużynie U-17.

Obecny klub Francuza nie ma wątpliwości, że niedługo kluby z całej Europy zaczną zgłaszać się z ofertami po utalentowanego bramkarza. Francuskie media podają, że kilka z nich, wśród których znajduje się Valencia, kontaktowało się już w tej sprawie z paryskim klubem.

Ewentualne przejście Obeda na Mestalla byłoby transferem na przyszłość. Jeśli Valencia zdecydowałaby się kupić Francuza, najpewniej trafiłby do rezerw ,,Nietoperzy” w celu ogrania się, aby później rywalizować o miejsce między słupkami w pierwszym zespole. Innym scenariuszem byłoby natychmiastowe wypożyczenie Obeda do któregoś klubu z LaLiga2 bądź zagranicznego.

Kategoria: Transfery | Plaza Deportiva | Super Deporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. nokaut13.03.2020; 09:49
nokautpatrzac jak te 'talenty' z Francji ktore u nas graja, to mam pewne watpliwosci:)
2. 123FOX32114.03.2020; 17:36
Na h*j nam bramkarz, obrońcy!