sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rozchwytywany Ferran Torres

Kacper Sasiak, 11.03.2020; 16:34

Jaka przyszłość czeka skrzydłowego?

Kontrakt Ferrana Torresa dobiega końca 30 czerwca 2021 roku. Bardzo dobre występy Hiszpana wzbudzają zainteresowanie innych klubów, a ostatnie wydarzenia zmniejszają szansę na pozostanie w zespole. Obecna klauzula odstępnego 100 mln € nie wydaje się niemożliwa do wpłacenia przez potencjalnego kupca.

Zawodnik „Nietoperzy” nie podpisał nowej umowy, która miała znacznie podnieść niskie zarobki młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii. Powodem nie są jednak pieniądze. Media piszą o planie agenta oraz chęci dołączenia do innego klubu. Nie wiadomo jak postąpi Peter Lim w obliczu nowej dla niego sytuacji, gdyż nie przeprowadzał on wielu wielkich transferów. Proponując piłkarzowi wynagrodzenie w wysokości kliku mln € rocznie, musi uważać na finansowe Fair Play.

Chęć zakontraktowania Ferrana wyraża FC Barcelona, która trzy lata temu była gotowa wpłacić klauzulę odstępnego, wynoszącą wówczas osiem mln €. Transfer nie doszedł do skutku, bowiem zawodnik uznał, że jest za młody na taki ruch. Atlético oraz Juventus również obserwują 20-latka.

Wychowanek Valencii ma w tym sezonie pięć bramek oraz sześć asyst, będąc kluczowym w wielu spotkaniach. Piłkarz Los Ches może pochwalić się również największą liczbą udanych dryblingów na mecz w swoim klubie.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. bojack12.03.2020; 12:56
bojackpewnie z dala od vcf

zadba o to peter lim&co.
2. KilyVCF24.03.2020; 21:38
KilyVCFA ja mam nadzieję, że jeśli nie podpisze szybko nowego kontraktu to Lim zleci przywiązać go do ławki rezerwowych na zmianę z trybunami do końca jego ostatniego sezonu.
W interesach nie ma sentymentów