sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kłopot Celadesa

Artur Lipka, 10.03.2020; 12:54

Kto zagra na środku obrony?

Do meczu z Atalantą Valencia przystępuje z uszczuplonym składem. W szczególności wskutek kontuzji i zawieszeń ucierpiał środek obrony, który w tym roku jest dużym problemem ,,Nietoperzy”.

Albert Celades ma spory ból głowy kogo wystawić w jutrzejszym meczu. Wobec zawieszenia Gabriela i niepełnego wyzdrowienia Mangali, z nominalnych środkowych obrońców do dyspozycji są tylko Mouctar Diakhaby i Hugo Guillamón.

Obaj zawodnicy są niepewnymi opcjami. Diakhaby znajduje się w bardzo kiepskiej formie, a ewentualne błędy Francuza mogą zostać bezlitośnie wykorzystane przez piłkarzy Atalanty. Z kolei Guillamón ma niewielkie doświadczenie w seniorskiej piłce i wystawienie go przeciwko takim graczom jak Alejandro Gómez czy Josip Iličić wiąże się z dużym ryzykiem.

Ratunkiem może być Francis Coquelin, który grał już wcześniej na środku obrony. Jednakże Francuz dopiero co wyleczył kontuzję i nie znajduje się w rytmie meczowym, ale i tak wydaje się być najsolidniejszą opcją w obronie.

Trener Celades najprawdopodobniej wystawi na środku obrony parę Francuzów, a po bokach José Gayę i Daniela Wassa. Kibicom Valencii pozostaje trzymać kciuki, aby defensywie ,,Nietoperzy” udało się wytrzymać napór Atalanty. Jednakże będzie to niezwykle ciężkim zadaniem, zważywszy na wręcz zabójczą formę strzelecką zawodników z Bergamo.

Kategoria: Ogólne | własne | Super Deporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro910.03.2020; 15:46
Obawiam się, że jedynie wirus mógłby pokonać piłkarzy Atalanty.