sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Z Atalantą przy pustych trybunach

Karol Kotlarz, 09.03.2020; 13:15

Wyjątkowy środek ostrożności

W poprzednim tygodniu ważyły się losy spotkania rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów z Atalantą. Z powodu zagrożenia koronawirusem zadecydowano, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Odnośnie spotkania UEFA Champions League, które odbędzie się we wtorek na Mestalla: Valencia CF, po otrzymaniu oficjalnego potwierdzenia na piśmie od Departamentu Zdrowia Publicznego Generalitat Valenciana, jak również od UEFA, zdecydowano, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności, zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia odnośnie zapobiegania rozprzestrzeniania COVID-19. Valencia CF chce poinformować fanów o procedurze zwrotu biletów, zarówno tych kupionych online, jak i w kasach klubu.

Do końca nie wiadomo również było, czy spotkanie odbędzie się w terminie, bowiem w ostatnich dniach władze Lombardii, regionu w północnych Włoszech, w którym położone jest Bergamo, zdecydowały o zakazie wjazdu i wyjazdu z tej części kraju. Dziś już wiadomo, że spotkanie odbędzie się zgodnie z planem, a Atalanta otrzymała pozwolenie na wyjazd.

Dodatkowo, po spotkaniu delegatów UEFA, Valencii i Atalanty, zadecydowano, że przed i po meczu nie odbędą się konferencje prasowe, zaś treningi obu zespołów będą przeprowadzane za zamkniętymi drzwiami.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | Super Deporte | Twitter skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Lizarazu09.03.2020; 13:37
LizarazuCo najmniej dziwna decyzja biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. W świetle tego oraz fair play powinni moim zdaniem odwołać ten sezon LM.
2. plooy09.03.2020; 21:54
Fairplay???
3. Lizarazu10.03.2020; 01:43
LizarazuA nie?