sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ferran na liście Enrique

Mateusz Grabowski, 08.03.2020; 23:43

Czy spełni się piękny sen Hiszpana?

Ferran Torres znalazł się na wstępnej liście powołanych do kadry Hiszpanii na marcowe mecze towarzyskie z Niemcami i Holandią. Oprócz niego wyróżnionych przez Luisa Enrique zostało jeszcze trzech piłkarzy Valencii. Są to Dani Parejo, Rodrigo Moreno oraz José Luis Gayà.

Skrzydłowy Los Ches dzięki swoim świetnym występom w obecnych rozgrywkach został dostrzeżony przez selekcjonera reprezentacji Hiszpanii. Do tej pory Wychowanek ,,Nietoperzy\" był powoływany jedynie do młodzieżowych kadr La Furia Roja. Znalezienie się na takiej liście jest wyraźnym sygnałem dla Hiszpana, iż jest w planach Enrique i liczy się w walce o wyjazd na Euro 2020. Ferran pierwsze okazje do debiutu może otrzymać 26 marca w meczu z Niemcami oraz 29 marca podczas spotkania z Holendrami. Oficjalna lista powołanych najprawdopodobniej pojawi się 22 marca.

Młody skrzydłowy przeżywa ostatnio fantastyczny okres. Ferran zagrał w tym sezonie w 34 meczach we wszystkich rozgrywkach, strzelając pięć bramek oraz notując sześć asyst. Te liczby i świetna gra musiały zaowocować wielkim wyróżnieniem, a takim jest powołanie do kadry. Miejmy nadzieję, że wychowanek klubu z Mestalla wykorzysta swoją szansę.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.