Wypożyczeni – raport

Adam Musialik, 04.03.2020; 07:51

Pięciu z siedmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy na nasze tradycyjne podsumowanie.

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): Wszedł z ławki na 26 minut, ale nie wpłynął na wynik meczu, a jego zespół zremisował bezbramkowo z VVV-Velno.

Toni Lato (Osasuna): W meczu z Sevillą zadebiutował w nowej drużynie, grając na pozycji lewego pomocnika. Zaprezentował się nieźle, biorąc pod uwagę długą przerwę w występach. Spędził na murawie prawie 80 minut.

Uroš Račić (Famalicão): Serbski pomocnik zdobył bramkę ze Sportingiem (3:1) i zagrał dobre spotkanie. To jego trzecie trafienie w tym sezonie.

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca wszedł z ławki tylko na ostatnie minuty meczu ze Sportingiem (3:1).

Jorge Sáenz (Celta): Stoper przesiedział na ławce cały mecz z Granadą (0:0).

Jason (Getafe): Pomocnik wypadł z łask trenera i nie pojawił się na boisku od początku grudnia. Podobnie było w weekend i cały mecz przeciwko Majorce (1:0) przesiedział na ławce.

Álex Blanco (Saragossa): Skrzydłowy pojawił się na ostatnie 24 minuty meczu z Racingiem Santander (2:2) i golem w ostatnich minutach spotkania zapewnił remis swojemu zespołowi.

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (1)