sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Barcelona obserwuje Ferrana

Karol Kotlarz, 03.03.2020; 17:20

Skrzydłowy na celowniku

Dobra postawa Ferrana Torresa została dostrzeżona przez wysłanników wielu europejskich klubów. Valencia stara się o przedłużenie umowy 20-latka, zaś zdaniem hiszpańskich mediów do gry o pozyskanie skrzydłowego włącza się FC Barcelona.

Jednym z tematów numer jeden, jeśli chodzi o Valencię, jest nowy kontrakt dla Ferrana. Umowa Hiszpana kończy się w czerwcu 2021 roku, a zarówno sam zawodnik, jak i jego klub chcą, by związał się on dłuższą umową. Ferran miałby stać się jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w zespole.

Przedłużające się negocjacje kontraktowe powodują jednak, że do głosu zaczynają dochodzić zainteresowane skrzydłowym zespoły. Według ostatnich doniesień sytuację Ferrana bacznie obserwuje FC Barcelona, która byłaby skłonna wyłożyć około 35 mln € za pozyskanie 20-latka. Klub z Katalonii jest w dobrych stosunkach z agencją reprezentującą piłkarza Valencii, co miałoby ułatwić negocjacje.

To nie pierwszy raz, kiedy Barcelona próbuje złożyć ofertę za Ferrana. Wcześniej, w 2017 roku, Barça była bliska wyłożenia 8 mln € za skrzydłowego, które miał zapisane w umowie jako klauzula wykupu. Sam zawodnik zdecydował wtedy jednak, że woli pozostać w Valencii.

Kategoria: Transfery | Mundo Deportivo | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. zompson03.03.2020; 22:36
zompsonNiby cały czas się przewijają w lokalnych mediach informacje, że kontrakt w drodze, że Ferran nie marzy o niczym innym jak bycie kapitanem Valencii do końca kariery, ale z drugiej strony to by było bardzo valencjańskie gdyby poszedł do barcy w ostatni dzień okienka za 25 melonów ;)
2. pedro905.03.2020; 13:50
Jeśli negocjacje prowadzone od dłuższego czasu nie przynoszą rezultatu, to oznacza, że coś musi być na rzeczy.
Gdyby Ferran nie podpisał nowego kontraktu byłby to olbrzymi cios dla VCF - porażka dużo bardziej dotkliwa niź np. odejście G.Villara.