sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowy kontrakt dla Ferrana kwestią czasu?

Mateusz Piniarski, 02.03.2020; 11:17

Klub pracuje nad ofertą nowej umowy

Ostatnie doniesienia budzą niepokój – jak głoszą walenckie media, młody skrzydłowy miał odrzucić ostatnią ofertę nowego kontraktu. Jak się jednak okazuje, Valencia i jej dyrektor sportowy starają się, by wychowanek związał się z klubem na dłużej.

Obchodzący kilka dni temu swoje dwudzieste urodziny Ferran Torres stał się w tym sezonie bardzo ważną postacią dla Valencii. Młody zawodnik w obecnej kampanii przeżywa wybuch talentu, strzelając cztery bramki i dopisując na swoje konto taką samą liczbę asyst w dwudziestu pięciu meczach La Liga. Ponadto Hiszpan dołożył gola i asystę w rozgrywkach Champions League, będąc jedną z najjaśniejszych postaci nierówno grającego w tym sezonie zespołu.

Nic zatem dziwnego, że sprawa odnowienia kontraktu z dwudziestolatkiem jest priorytetem dla dyrektora sportowego klubu, Césara Sáncheza. Według Superdeporte były bramkarz złożył utalentowanemu wychowankowi propozycję kontraktu, na mocy którego pochodzący z Foios młodzieżowy reprezentant Hiszpanii stałby się jednym z najlepiej zarabiających piłkarz w zespole.

Héctor Peris, agent Ferrana Torresa stwierdził, że „piłkarz jest bardzo zadowolony nie tylko ze strony finansowej nowego kontraktu, ale też z długofalowych planów klubu wobec niego i projektu Valencia CF”. Pozwala to myśleć optymistycznie o dłuższym związaniu się z „Nietoperzami” jednego z największych talentów akademii i zapobiegnięciu zakusom ze strony innych zespołów, o których zainteresowaniu czytało się w ostatnich miesiącach, m.in. Realu Madryt, Borussii Dortmund czy też Juventusu Turyn.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK02.03.2020; 13:33
Oby przedłużyli...