sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

César stara się o Feddala

Karol Kotlarz, 01.03.2020; 14:44

Negocjacje w toku

Poszukiwania środkowego obrońcy, który mógłby zastąpić kontuzjowanego Garaya trwają. W ostatnim czasie faworytem stał się Zou Feddal z Realu Betis. Przy okazji meczu Valencii z zespołem z Sewilli toczyły się negocjacje w sprawie przenosin defensora.

Dyrektor sportowy Valencii, César Sánchez, wykorzystał fakt, że strony rozmów mierzyły się ze sobą w bezpośrednim starciu. Były golkiper spotkał się przed meczem ze swoim odpowiednikiem z Realu Betis, Alexisem Trujillo. Rozmowy toczyły się rankiem w hotelu, w którym nocowali piłkarze z Sewilli, a następnie podczas meczu w sektorze VIP na Mestalla.

Zou Feddal miałby został wypożyczony do końca sezonu, na co zgodę wyrażają oba zespoły. Główne różnice w negocjacjach pomiędzy klubami polegają na dalszej przyszłości zawodnika. Real Betis chce, aby umowa zawierała obowiązek wykupu stopera po sezonie, Valencia zaś chce mieć tylko opcję transferu, bez jego konieczności. Finał rozmów spodziewany jest w ciągu kilku najbliższych dni.

Kategoria: Transfery | Super Deporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. zompson01.03.2020; 18:22
zompsonKtoś pamięta kiedy mamy deadline na sprowadzenie nowego obrońcy?
2. Virus6301.03.2020; 18:51
Z tego co pamietam to chyba do końca tygodnia , ale podobno można to próbować przedłużyć , na razie jeszcze nie wpłynęła do klubu oficjalna zgoda od federacji na transfer
3. elb02.03.2020; 15:40
elbW ostatni piątek Valencia otrzymała przedłużenie od LaLiga w sprawie znalezienia nowego obrońcy. Od tego dnia mają 15 dni.