VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trzech graczy wróci na Atlético?

Karol Kotlarz, 11.02.2020; 19:10

Wieści z treningu

Valencia przygotowuje się do nadchodzącego starcia z Atlético. Podczas sesji treningowej zabrakło m.in. Gayi i Coquelina. Z drugiej strony do zajęć z drużyną powrócili Cillessen, Czeryszew i Gameiro.

Albert Celades zarządził dziś poranną sesję treningową, na której przede wszystkim skupiono się na stronie fizycznej, celem zwiększenia intensywności przed kolejnym meczem. Podwyższenie obciążeń na zajęciach jest spowodowane również słabszą formą zespołu, zwłaszcza w spotkaniu z Getafe.

Na problemy zdrowotne, poza Garayem, narzekają Rodrigo, Gayà oraz Coquelin i to właśnie tych zawodników zabrakło podczas sesji treningowej. Lewy obrońca Valencii doznał urazu kostki w ostatnim ligowym starciu, zaś Francuz od kilku dni ma kłopoty z mięśniem czworogłowym uda. Zdaniem mediów Coquelin może powrócić do zajęć z grupą już w środę, a jego stan będzie monitorowany.

Są jednak dobre wieści – do treningów wrócili Cillessen, Czeryszew i Gameiro, którzy powinni znaleźć się wśród powołanych na kolejne spotkanie. Z kolei Manu Vallejo trenuje indywidualnie, podobnie jak Piccini. Powrót do gry włoskiego obrońcy spodziewany jest pod koniec lutego. Na treningu pojawili się też gracze Mestallety – Koindredi, Castro, Rivero oraz Esquerdo.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque Valencia | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.