VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Celades: „To był nasz najgorszy mecz”

Mateusz Nowacki, 09.02.2020; 10:30

Pomeczowa konferencja trenera

Na pomeczowej konferencji prasowej Albert Celades opowiedział o swoich odczuciach dotyczących porażki z Getafe.

Mecz

Nie byliśmy konkurencyjni, od początku do końca. Kiedy przyjeżdżasz tu na mecz z drużyną taką jak Getafe to jeśli nie jesteś konkurencyjny dzieje się to, co się dzisiaj stało. To był nasz najgorszy mecz od kiedy objąłem Valencię CF i oczywiście musimy być samokrytyczni. Nie byliśmy dobrzy w żadnym aspekcie gry. Zagraliśmy bardzo zły mecz i w ogóle nie byliśmy konkurencyjni.

To prawda, że mieliśmy złe mecze, ale mieliśmy też bardzo dużo dobrych. Nie zgodzę się z tym, że z drużyny zeszło powietrze. Gdybyśmy byli tak słabym zespołem, to nie wygraliśmy naszej grupy w Lidze Mistrzów i nie znajdowalibyśmy się w górnej części tabeli. Jednak oczywiście musimy być samokrytyczni i powiedzieć, że zagraliśmy bardzo źle.

Nic nie wychodziło

Przez cały czas czuliśmy się bardzo nieswojo, a jeszcze gorzej było po zmianie stron. Byliśmy nieprecyzyjni i nie zdominowaliśmy żadnego aspektu gry. Na przerwę zeszliśmy z remisem, pomimo tego, że nie czuliśmy się komfortowo, a oni z łatwością docierali na naszą połowę.

W przerwie próbowaliśmy naprawić wszystko, ale nic, czego próbowaliśmy, nie zadziałało.

Cierpimy z powodu porażki i z tego w jaki sposób się ona wydarzyła. Dziś musimy wyciągnąć wnioski i nie zapominać o tym co się wydarzyło. To wpadka. LaLiga jest bardzo wyrównana i wszystkim trudno jest wygrywać mecze, ale musimy być samokrytyczni, wrócić do siebie i czekać na to co nadejdzie. Nie sądzę, że jakikolwiek piłkarz wszedł na boisko wyłączony, ale krok po kroku byliśmy opanowywani.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro909.02.2020; 14:27
Najgorszy mecz?
Myślę, że mamy jeszcze duże zasoby żeby przebić tę porażkę.