„Mam nadzieję, że Rodrigo nie odejdzie”

Karol Kotlarz, 26.01.2020; 21:34

Wypowiedź obrońcy

Po zakończonym wygraną Valencii 2:0 meczu z Barceloną na pytania dziennikarzy odpowiadał José Gayà. Hiszpan poruszył temat potencjalnego transferu Rodrigo oraz wypowiedział się o pracy sędziów podczas spotkania.

Czy uważasz, że Rodrigo może opuścić klub zimą?

Rodrigo to dla nas zawodnik, który robi różnicę i mam nadzieję, że nie odejdzie, ponieważ jest dla nas bardzo ważny.

Czy zdajesz sobie sprawę, jak odejście Rodrigo zimą może być istotne dla Valencii?

Z mojej perspektywy, jako zawodnika, nie zrozumiałbym sprzedaży Rodrigo. Nie będziemy w stanie pozyskać kogoś lepszego od niego. Chcemy by został.

Co sądzisz na temat Ferrana? Czy powinien szybko otrzymać propozycję nowego kontraktu?

Chcemy aby wszyscy najlepsi gracze zostali w zespole, a wśród nich jest Ferran. Mam nadzieję, że zostanie z nami, odnowi kontrakt i będziemy mogli razem przeżywać dobre chwile.

Czy sędzia wyjaśnił, czemu w pierwszej połowie zatrzymał grę? (sytuacja z końca pierwszej połowy, gdy faulowany był Maxi Gómez, a Ferran wychodził na czystą pozycję – przyp. red.)

Powiedział nam, że nie dostrzegł Ferrana. Na początku zastosował przywilej korzyści i pozwolił grać, a potem użył gwizdka.

Czy wiesz jaki był powód anulowania bramki zdobytej przez Gabriela?

Nie. Nie rozumiemy dlaczego sędzia zarządził powtórkę rzutu rożnego. Jeśli anulowana została bramka, to chcemy wyjaśnienia, dlaczego tak się stało.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque Valencia | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)