sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Celades: „Zasłużyliśmy na zwycięstwo”

Mateusz Nowacki, 23.01.2020; 18:37

Pomeczowe wypowiedzi trenera

Na pomeczowej konferencji prasowej Albert Celades wyraził zadowolenie z awansu jego drużyny do kolejnej rundy Copa del Rey.

O meczu

Wszystko jest bardzo trudne i zauważyliśmy po tym co wydarzyło się wczoraj i dzisiaj jak w tym roku kształtuje się Puchar Króla. Myślę, że ostatecznie zasłużyliśmy na zwycięstwo. Mieliśmy wiele klarownych sytuacji do zdobycia więcej bramek, nie straciliśmy żadnych i teraz musimy się skupić na sobotnim meczu. Zespół wyglądał na skoncentrowany i dobrze nastawiony.

O klarownych sytuacjach

Zaczęliśmy bardzo dobrze. Jestem przekonany, że jeśli wykorzystalibyśmy jedną z klarownych sytuacji, które mieliśmy to wszystko byłoby inne i moglibyśmy schodzić do szatni przy wyniku 0:3. Boisko było coraz gorsze, a Logroñés również miało swoje mocne strony, ale w rzeczywistości to my byliśmy lepszym zespołem i zasłużyliśmy na wygraną. Wynik był znacznie mniejszy niż mógł być. Dostosowaliśmy się do spotkania, nie straciliśmy bramek i byliśmy solidni w obronie.

Inna drużyna

Nie jesteśmy zadowoleni ze spotkań przeciwko Realowi Madryt i Mallorce. Rozmawialiśmy o tym między sobą i potwierdziliśmy to publicznie. Nie możemy się ukryć, ale dzisiaj widzieliśmy inną drużynę, z ambicjami, a wynik mniej korzystny niż to co widzieliśmy na boisku. Kontrowaliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje i byliśmy lepszym zespołem.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | Eldesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.