VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Badiashile na celowniku

Wojciech Ciuraj, 14.01.2020; 13:30

Klub powalczy o obrońcę

Młody Francuz jest jednym z najbardziej obiecujących stoperów na świecie. Jego niedawne problemy z wywalczeniem miejsca w pierwszym składzie Monaco sprawiły, że może być dostępny na rynku transferowym z czego chce skorzystać Valencia.

Badiashile przebił się do seniorskiej kadry Monaco w bardzo młodym wieku. Zadebiutował w pierwszym zespole mając zaledwie 17 lat przykuwając uwagę europejskich potęg. Ostatnie problemy klubu z Księstwa sprawiły, że młodzian zaczął przegrywać walkę o pierwszy skład z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Mimo innych priorytetów transferowych, Valencia zdaje sobie sprawę jak wielką okazją może być dostępność Badiashile na rynku. Klub nie wyklucza złożenia oferty w wysokości 25 mln euro.

Dobre relacje Jorge Mendesa z Monaco, a także polityka klubu polegająca na sprowadzaniu piłkarzy, których wartość powinna wielokrotnie wzrosnąć, sprawiają, że transfer obrońcy może dojść do skutku.

Kategoria: Transfery | El Desmarque skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. zompson14.01.2020; 14:04
zompsonPopieram inwestowanie w młodych z potencjałem na na dobre zwroty z inwestycji, ale jak wydamy 25m na niego, a znowu poskąpimy 15m na prawego obrońce to ciężko mi będzie zrozumieć.
2. staste7715.01.2020; 10:18
staste77Popieram, przede wszystkim prawy obrońca.