VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ferran kontuzjowany

Karol Kotlarz, 11.01.2020; 21:10

Przerwa w grze skrzydłowego

Złe wieści płyną z treningu Valencii – zajęć nie ukończył Ferran Torres, który doznał urazu lewej stopy. Młody skrzydłowy powróci do pełni sprawności za około miesiąc.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Zawodnik Valencii CF, Ferran Torres, doznał urazu jego lewej stopy podczas piątkowego treningu. Po wstępnych badaniach i testach uzupełniających stwierdzono u niego uraz kości. Stan zawodnika zostanie oceniony w kolejnych tygodniach.

Ferran doznał urazu podczas piątkowego treningu po niefortunnej interwencji w jego trakcie. Krótko potem przeprowadzono wstępne testy, które uzupełniono dzień później specjalistycznymi badaniami. Po tych ostatnich stwierdzono uraz kości lewej stopy skrzydłowego, a on sam opuszczał Paternę o kulach z butem ortopedycznym na kontuzjowanej nodze.

Przewiduje się, że Hiszpan nie pojawi się na boisku za trzy-cztery tygodnie, choć czas ten może się wydłużyć ze względu na stan zapalny. Sztab medyczny zamierza nieco przyspieszyć powrót skrzydłowego, aby ten był do dyspozycji trenera na mecz z Barceloną 25. stycznia. W ostatnim czasie podobnego typu urazu nabawił się inny z zawodników „Nietoperzy”, Manu Vallejo.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. staste7712.01.2020; 00:02
staste77niedobrze, znowu kontuzje :-(
2. pedro913.01.2020; 14:02
To prawdziwa plaga. Jeszcze trochę i nie da się skompletować 11 z kadry VCF.

Mam jakieś dziwne przczucie, że Murthy wrócił z Singapuru z pustymi rękami i jest decyzja, żeby nikogo w tym okienku nie sprowadzać. No bo po co?
Parejo ciągle się trzyma, Piccini niedługo wyzdrowieje, być może Guedes zacznie w końcu grać, a w ogóle to jakoś będzie.
3. Lolo14.01.2020; 13:33
Sztab medyczny do wywalenia.
4. zompson14.01.2020; 14:06
zompsonSztab medyczny jest od leczenia zawodników, problemem jest to że wpierw tyle zawodników te kontuzje łapie i to w większości (?) na treningach...
5. pedro914.01.2020; 16:10
Wniosek jest jeden - obciążenia treningowe są nadmierne.
W grę wchodzi też sprawa odpowiedniej regeneracji, właściwie wykonana rozgrzewka i dieta - trudno powiedzieć jak to wygląda w VCF. Niby sprawy oczywiste, ale...