VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Nie byliśmy na naszym realnym poziomie”

Karol Kotlarz, 09.01.2020; 20:07

Kilka słów od trenera

Valencia odpadła z walki o Superpuchar Hiszpanii, przegrywając 1:3 z Realem Madryt. Po meczu gościem konferencji prasowej był Albert Celades. Zdaniem szkoleniowca Valencii jego zespół zagrał o wiele poniżej oczekiwań.

Jaka jest twoja analiza meczu?

Zdajemy sobie sprawę, że nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Nie byliśmy na naszym realnym poziomie. Od początku mieliśmy trudności. Ciężko było się bronić przed talentem graczy z Madrytu. Aby przejąć i posiadać piłkę wystawiliśmy większą liczbę pomocników, jednak to nie wyszło na dobre. Konsekwencją jest wynik spotkania.

Czego zabrakło drużynie?

Mieliśmy zły dzień. Powinniśmy być bardziej aktywni. Przeciwko takiemu zespołowi, jak Real Madryt musisz być aktywny. Nie szło nam dobrze, zarówno będąc przy piłce, jak i jej nie posiadając. Piłkarze walczyli do końca spotkania.

Jak wyjaśnisz to, co stało się przy pierwszej bramce?

To prawda, że do tego momentu nie szło nam dobrze, jednak gol zranił nas, biorąc pod uwagę sposób, w jaki został zdobyty. Ciężko było nam ochłonąć po tym. Są rzeczy, które zdaniem niektórych nie mogą się zdarzyć, jednak przytrafiają się.

Pomimo pięciu pomocników to Real zdominował środek pola...

Oceniliśmy, że możemy zagrać tylko z jednym napastnikiem. Zrozumieliśmy, że tak może być. Pierwsze trzydzieści minut meczu na Mestalla było podobne. Rywale zagrali dobre spotkanie w środku pola, zagęścili środek.

Teraz czas na odpoczynek i przygotowania do następnych spotkań...

To nie jest łatwy czas dla nas, jednak musimy patrzeć w przyszłość i przygotować się na to, co przed nami, a jest tego sporo. Teraz musimy odpocząć i iść dalej.

Czy otrzymałeś jakieś instrukcje odnośnie ustalenia priorytetu rozgrywek o Superpuchar i Puchar Króla?

Nie.

Pomimo braku kontuzjowanych zawodników Real nie stracił swojego potencjału...

Real Madryt ma świetnych zawodników, niezależnie od braku kontuzjowanych graczy. To utalentowani piłkarze, reprezentanci swoich krajów.

Czy uważasz, że większe wsparcie ze strony trybun dla Realu wpłynęło na wynik?

Nie sądzę, by to przeważyło o wyniku. Real Madryt miał większe wsparcie, ale nie wpłynęło to na końcowy rezultat.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque Valencia | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.