VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia vs. Real Madryt — powołania

Marcin Śliwnicki, 07.01.2020; 08:22

Całą drużyną po Superpuchar

Poznaliśmy kadrę „Nietoperzy” na spotkanie półfinałowe Superpucharu Hiszpanii. Albert Celades uznał, iż na daleką podróż do Dżuddy zabierze wszystkich dostępnych graczy.

Bramkarze: Jaume, Cillessen, C. Rivero;

Obrońcy: Correia, J. Costa, Mangala, Garay, Gabriel Paulista, Diakhaby, Gayà, Wass, Piccini;

Pomocnicy: Kondogbia, Guedes, Parejo, Coquelin, Soler, Ferran, Czeryszew, Kangin, Esquerdo;

Napastnicy: Gameiro, Maxi Gomez, Rodrigo, Sobrino, Manu Vallejo.

Przypominamy o tegorocznej edycji naszego Forumowego Typera, którego nagrody w bieżącym sezonie ufunduje użytkownik naszej strony, Maciek_1985.

Kategoria: Ogólne | Twitter skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. bart12340007.01.2020; 11:29
bart123400Vallejo? To on nie jest kontuzjowany?
2. Ashkan07.01.2020; 11:48
Jado na wczasy chłopaki, Guedes itp :)
3. Qnick198607.01.2020; 12:38
Qnick1986Dla mnie to świetna sprawa, że jadą całą ekipą. Cała drużyna wywalczyła puchar więc teraz wszyscy powinni być obecni w walce o superpuchar, choćby wspierając zdrową część kadry z trybun. W przypadku wygrania tego "turnieju" będzie szansa na radość dla wszystkich graczy.
4. pedro908.01.2020; 15:06
Przychylam się do punktu widzenia YAARO. Oprócz Atletico mamy też Sevillę (nawet Getafe!!!) i naprawdę będzie b.trudno zawalczyć o LM.
Owszem, Atletico nie jest tak mocne jak w poprzednich sezonach, ale pod względem finansowym oraz sportowo-organizacyjnym stoi wyżej niż VCF. U nas dużo się mówi o konieczności wzmocnień (są niezbędne do realizacji celów na ten sezon), ale jak do tej pory nie ma żadnych konkretów i nie wykluczone, że nie będzie (gdzie jest prawy obrońca, gdzie zmiennik Parejo itd.?). Lim stracił na giełdzie w 2019 grube miliony (ponad 160 mln). Poza tym w VCF w zasadzie nie ma żadnej długofalowej strategii. To co się dzieje, to wypadkowa kaprysów Lima. Wydaje się, że pomysł z Celadesem wypalił, jednak czy tak powinno zarządzać się czołowym klubem piłkarskim La Liga? Dobre wyniki na boisku przesłaniają poważne problemy strukturalne - VCF bardziej przypomina prywatny folwark. W dalszym ciągu nie ma dyr.generalnego/sportowego, a o polityce transferowej znowu decyduje tandem Lim/Mendes. Opinia trenera ma drugorzędne znaczenie. Zobaczymy w najbliższej przyszłości, co z tego wyniknie.