VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes i Kang-in wracają do treningów

Karol Kotlarz, 02.01.2020; 11:19

Postępy kontuzjowanych zawodników

Z listy graczy Valencii zmagających się z urazami znikają kolejne nazwiska. Do dyspozycji trenera w kolejnym meczu mogą być Cillessen, Maxi Gómez i Gameiro, zaś w ostatniej fazie leczenia kontuzji znajdują się Guedes i Kang-in, którzy rozpoczęli treningi na boisku.

Pierwsze zajęcia w nowym roku odbyły się nieco później niż zaplanowano – Albert Celades przełożył godzinę rozpoczęcia treningu tak, aby zawodnicy mogli nieco dłużej pobyć z rodziną i przyjaciółmi, świętując ostatni dzień starego roku. Na wieczornych zajęciach ponownie pojawili się Gonçalo Guedes oraz Kang-in Lee. Podobnie jak na ostatnim treningu w grudniu obaj ofensywni zawodnicy nie pracowali jednak z zespołem ani z piłką przy nodze. Zarówno Portugalczyk, jak i Koreańczyk są w ostatniej fazie leczenia swoich kontuzji, a ich powrót do pełni sprawności szacuje się na drugą połowę stycznia.

Do dyspozycji Alberta Celadesa w sobotnim starciu z Eibar będzie trzech graczy, którzy zmagali się ostatnio z urazami, a mowa tu o Cillessenie, Gómezie i Gameiro. Wszyscy wymienieni zawodnicy trenują już z pełną intensywnością, a decyzja o ich powołaniu na kolejne spotkanie zależy wyłącznie od szkoleniowca Valencii.

W gronie kontuzjowanych pozostają Cristiano Piccini oraz Manu Vallejo. Włoch do końca stycznia nie powinien pojawić się na boisku, a jego powrót szacowany jest na luty. Z kolei Hiszpan ma problemy ze stopą, które wykluczają jego występy przez około miesiąc.

Kategoria: Raporty Medyczne | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. staste7702.01.2020; 12:13
staste77Dobrze, że wracają napastnicy. Trzeba strzelać bramki :-D
2. vcflodz02.01.2020; 21:29
Cillessen niech wraca, ale na ławkę...
Domenech dużo lepszy jest od niego.
3. longer03.01.2020; 11:36
longerVcflodz. To chciałem napisac