VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vallejo: „To nie było łatwe spotkanie”

Karol Kotlarz, 22.12.2019; 17:32

Strzelec bramki o przebiegu meczu

Zdobywca gola dającego punkt Valencii w wyjazdowym starciu z Valladolid, Manu Vallejo, udzielił krótkiego wywiadu po zakończeniu spotkania. Zdaniem Hiszpana, biorąc pod uwagę przebieg meczu i warunki, w jakich przebiegał, remis jest dobrym wynikiem.

Czy ten remis ma smak wygranej?

Tak. Podobnie jak tydzień temu remis miał smak porażki. Dobrze weszliśmy w meczu, lecz nie dopisały warunki. Walczyliśmy do końca i udało się nam zremisować. To jasne, że chcielibyśmy wygrać, ale z dwojga złego punkt jest dobry.

Czy Valencia zasłużyła na zwycięstwo?

Nie sądzę, by nasza wygrana byłaby właściwa po tym, co zaprezentowaliśmy. To nie było łatwe spotkanie, przeszkadzał silny wiatr. Zdobyliśmy punkt i musimy nadal kontynuować naszą pracę.

To punkt, który może się przydać w walce o europejskie puchary, prawda?

Celem jest gra w europejskich pucharach. Wszystkie spotkania były niezwykle trudne, a chcemy zawsze wygrywać. Wyjeżdżamy z dobrym wynikiem, nie przegraliśmy, a teraz podczas przerwy wypoczniemy i wrócimy silniejsi w styczniu.

To dobry punkt dzięki twojej bramce...

Dobry punkt biorąc pod uwagę przebieg meczu i to, że chcemy wygrywać w każdym spotkaniu. To było trudne, było bardzo wietrznie, a punkt jest dobry, biorąc pod uwagę przebieg meczu.

Co czułeś po golu?

Byłem szczęśliwy, ale nie tak, jak podczas debiutu. To nie był kompletny mecz w naszym wykonaniu, pomimo że pokazaliśmy charakter i walczyliśmy do końca. Jestem zadowolony z bramki, ale wolałbym, by dała wygraną. Mam nadzieję, że to pierwsza z wielu.

Czy nie martwisz się, że drugi mecz z rzędu kończycie bez wygranej?

Nie. To były dwa inne spotkania. Zagraliśmy dobrze, jednak teraz bardziej musieliśmy się dostosować. Punkt jest dobry, a zespół chce wygrywać w każdym meczu.

Grasz coraz więcej, co o tym sądzisz?

Zawsze staram się pomóc drużynie i dawać z siebie wszystko na boisku.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque Valencia | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.