sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Celades: „Mamy wspaniałą okazję”

Mateusz Nowacki, 26.11.2019; 22:42

Przedmeczowa konferencja trenera

Albert Celades również uczestniczył w przedmeczowej konferencji prasowej, na której to zapewnił, że zespół ma odpowiednią mentalność, aby spróbować to spotkanie wygrać.

Podejście do meczu

Mamy wspaniałą okazję. Musimy pamiętać o tym, że gramy w bardzo trudnej drużynie przeciwko dwóm jednych z najlepszych drużyn w Europie i z inną świetną ekipą – LOSC Lille. Godne pochwały jest to, że mamy w tym meczu mamy szansę się zakwalifikować. Podchodzimy do meczu z wielką dozą ekscytacji i wiemy, że jest to świetna okazja, aby ruszyć dalej w obecności naszych kibiców.

Brak awansu katastrofą

Skupiamy się na meczu i na szansie jaką mamy. Bardzo trudno o awans. W Europie jest kilka bardzo dobrych drużyn, a losowanie nie było zbytnio po naszej myśli, ale fakt, że znajdujemy się w takiej sytuacji, wynika z tego, że zespół do tej pory wykonał dobrą robotę. Nie koncentrujemy się na niczym innym.

Atmosfera przed meczem

To mecz w którym każdy chce być jego częścią. Każdy chce w nim zagrać i nie potrzeba tu dodatkowej motywacji. Kiedy przechadzasz się ulicą to słyszysz, że wszyscy mówią o jutrzejszym meczu.

Motywacja na Chelsea i obowiązek awansu

Oglądaliśmy i analizowaliśmy Chelsea, która jest świetną drużyną i należą teraz do najlepszych w Europie. Grają bardzo dobrze i byli na zwycięskiej ścieżce, aż do meczu z Manchesterem City, w którym to również grali dobrze. Czy to obowiązek awansować? Jesteśmy podekscytowani i mamy bardzo dobrą okazję. Będziemy musieli zagrać świetny mecz, aby wygrać, ponieważ przeciwko nam zagra bardzo mocny przeciwnik.

Mentalność

Nasza mentalność będzie chciała wygrać to spotkanie i taka też powinna być dla klubu tego kalibru. Podczas meczu może się zdarzyć wiele rzeczy i ważne jest, aby wiedzieć, jak sobie z tym radzić na różnych etapach spotkania. Podchodzimy do meczu z założeniem próby jego wygrania.

Ryzyko

Jesteśmy w wielkim klubie, ale cenimy sobie szansę, jaką mamy. Mamy bardzo dobrą szansę na wyjście z trudnej grupy, przed naszymi fanami i wiemy jak Mestalla będzie wspierać drużynę. Jak widzieliśmy w poprzednim meczu u siebie z LOSC Lille, w którym to mieliśmy problemy, kibice byli cierpliwi i nadal nam pomagali. I to odzwierciedlił końcowy rezultat.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. staste7727.11.2019; 11:07
staste77Dla takich meczów warto żyć! Mam nadzieję, że piłkarze i trener to sobie uświadamiają.
Oczekuję, że będą gryźli murawę! I oczywiście, że zwyciężą :-D