sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Garay nieobecny na treningu

Karol Kotlarz, 25.11.2019; 21:06

Czy obrońca zdąży na Chelsea?

Ezequiel Garay nie wziął udziału w poniedziałkowych zajęciach z powodu urazu. Pod znakiem zapytania stoi jego występ w spotkaniu grupowym Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea.

Tuż przed meczem z Realem Betis Argentyńczyk doznał kontuzji, która przekreśliła jego szanse na występ na Estadio Benito Villamarín. Problemy zdrowotne stopera są nadal nierozwiązane, dlatego też jego występ w starciu z Chelsea jest zagrożony. Sztab medyczny robi wszystko, by Garay był do dyspozycji Alberta Celadesa już w środę. Wariant awaryjny zakłada występ Eliaquima Mangali w parze z Gabrielem Paulistą, czyli tak, jak w ostatnim meczu ligowym.

Coquelin i Sobrino bliscy powrotu

Są jednak dobre wieści z treningu. Na spotkanie z Chelsea gotowi do gry mogą być Francis Coquelin oraz Rubén Sobrino. Poprawę stanu zdrowia obu graczy potwierdził Albert Celades, mówiąc: „Najbliżej powrotu są Coquelin i Sobrino, którzy brali udział w sesjach treningowych w ostatnich dniach, jednak musimy jeszcze odrobinę poczekać”.

Kategoria: Raporty Medyczne | El Desmarque Valencia | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. staste7726.11.2019; 09:43
staste77Na Chelsea potrzebujemy solidnej obrony. Garay ostatnio spisywał się słabo, więc nie wiem czy będzie to duże osłabienie gdy nie zagra. Może Mangala się zepnie i zagra mecz sezonu?! Oby.