sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Brak oferty kontraktu dla Garaya

Karol Kotlarz, 22.11.2019; 10:42

Czy obrońca zostanie w klubie?

W czerwcu 2020 roku dobiega końca umowa wiążąca Ezequiela Garaya z Valencią. Jak dotąd klub z Mestalla nie przedstawił oficjalnej oferty kontraktu dla Argentyńczyka

W najbliższym czasie do rozmów z prezydentem Anilem Murthym na temat nowej umowy mają zasiąść Carlos Soler oraz Ferran Torres. Jednak to Ezequiel Garay jest zawodnikiem, którego kontrakt wygasa najszybciej, bowiem ważny jest do 30 czerwca 2020 roku. Jak podają hiszpańskie media klub nie wystosował jeszcze oferty przedłużenia umowy z Argentyńczykiem, a władze Valencii pozostają w tej sprawie spokojne, pomimo że od stycznia stoper będzie mógł negocjować z innymi drużynami i na koniec czerwca opuścić Mestalla za darmo.

W poprzednim sezonie rozmowy w sprawie przedłużenia umowy z Garayem zostały zapoczątkowane przez Mateu Alemany’ego, a wszystko wskazywało na pomyślne zakończenie negocjacji, jednak po wydarzeniach z końca lata (konflikt Alemany – Lim, zwolnienie Marcelino – przyp. red.) obrońca musiał czekać na rozwój wydarzeń. Garay wówczas dość mocno wyrażał swoje niezadowolenie, zwłaszcza po odejściu Marcelino. Do rozmów kontraktowych jak dotąd nie powrócono.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. caldinho23.11.2019; 02:26
caldinhoPrzecież był już artykuł, w którym było napisane coś w tym stylu, że Garay nie wierzy już w ten projekt i nie podpisze nowego kontraktu.. Tak mi się wydaje.
2. los ches23.11.2019; 11:40
los chesKluczem do uniknięcia masowej ucieczki w zimowym okienku jest awans z grupy w LM.
Wtedy może i Garay przedłuży kontrakt i zrobi mały ukłon w stronę klubu i pozwoli chociaż trochę zarobic Valencii. Argentyńczyk ma już 33 lat i bezwzględu na sytuację w klubie, trzeba szukać wartościowego zastępcy na jego miejsce.