sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia musi sprzedawać

Adam Musialik, 15.11.2019; 17:28

Kto opuści klub?

Przed 30 czerwca Valencia musi zarobić co najmniej 39,4 mln euro, aby wyrównać rachunki i nie zanotować strat. W styczniu lub czerwcu, z Mestalla pożegna się jeden z kluczowych piłkarzy.

W ostatnich latach szeregi Los Ches opuścili João Cancelo i Neto, którzy zostali sprzedani w celu ww. Teraz głównym kandydatem na sprzedaż jest Rodrigo Moreno. Napastnik już minionego lata był bliski znalezienia nowego zespołu. W ostatnich dniach temat jego transferu do Atlético znów powrócił. Peter Lim chciałby otrzymać za napastnika co najmniej 30 milionów euro, aby zwróciła operacja jego zakupu z 2015 roku. Latem oczekiwał kwoty dwukrotnie wyższej, ale obecnie może nieco zejść z ceny. Oczekiwana kwota będzie prawdopodobnie oscylować w okolicach 50 mln euro.

Jednak całkiem możliwe, że oczekiwana kwota będzie mniejsza niż 39,4 mln euro. Za każde zwycięstwo w Lidze Mistrzów, Valencia otrzyma 3 miliony euro, a 9,5 mln za awans do 1/16 finału. Ponadto Los Ches mogą zarobić na Superpucharze Hiszpanii. Dostaną 6 milionów euro, jeżeli zwyciężą w styczniowym turnieju.

Kategoria: Transfery | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. los ches15.11.2019; 18:19
los chesJa wiem, że Lim zrobił strasznie dużo zamieszania w klubie i po dziś dzień jest to odczuwalne, ale nie wierzę, że co mniej 30 mln euro zostanie zaakceptowane przez Lima. Ja wiem, że co mniej może być i także 60-70 mln. Ale to zdanie mocno sugeruje, że trzydzieści parę baniek i będzie okej dla Singapurczyka.
Zimowe okienko może być ciekawe. Generalnie w zimie nie robi się wielkich zakupów, ale w przypadku bogaczy, kryzysowa sytuacja może ich do tego zmusić. Na przykład taki Manchester United może wyłożyć ładną sumkę za Rodrigo, zwłaszcza, że Hiszpan nie obniża swojej formy.
2. LSW16.11.2019; 12:54
LSWNie powinno być problemu ze sprzedażą. Kolejka chętnych do odejścia wydaje się być wystarczająco duża.
3. chiefer18.11.2019; 11:37
chieferNie wiem czy ktoś da obecnie 50mln za
Rodrigo. Jest to napastnik zdecydowanie nie-bramkostrzelny.
Może się za to okazać ze będziemy musieli pożegnać się z którymś z naszych wychowanków, bo tu bogactwo inwentarza jest spore.