sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Zmiany w sztabie medycznym

Karol Kotlarz, 14.11.2019; 23:07

Główny lekarz odsunięty od zespołu

Plaga kontuzji, która w ostatnim czasie pojawiła się w Valencii sprawiła, że kierownictwo klubu z Mestalla podjęło kroki ku poprawie sytuacji. Decyzją władz od pracy z pierwszą drużyną odsunięty został główny lekarz, Pedro López Mateu.

Doktor López pracuje w Valencii od września tego roku. W ostatnich tygodniach lekarz stracił zaufanie zawodników, a lista kontuzjowanych rosła – obecnie urazy leczy aż dziewięciu piłkarzy pierwszego zespołu. Niektórzy kontuzjowani gracze – Soler, Coquelin, Sobrino i Diakhaby – udali się na konsultację medyczną z doktorem Maestro, bowiem ich dotychczasowe leczenie nie przyniosło oczekiwanego rezultatu.

Opiekę nad pierwszym zespołem sprawować teraz będą Pascual Casañ oraz Juan Aliaga. Pierwszy z nich pracuje w klubie od 2017 roku, kiedy to został zatrudniony na prośbę Marcelino. W ostatnim meczu z Granadą był obecny na ławce rezerwowych, zastępując dr Lópeza. Zewnętrznym konsultantem medycznym pozostanie Antonio Maestro. Pedro López pozostanie w klubie i nadzorował będzie pozostałe zespoły, poza pierwszą drużyną.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.