„Jesteśmy na właściwej drodze”

Karol Kotlarz, 10.11.2019; 22:18

Pomeczowe wypowiedzi

W sobotę Valencia, wygrywając z Granadą 2:0, odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo. Co po meczu z mieli do powiedzenia Ferran Torres, Daniel Wass oraz Jasper Cillessen?

Ferran Torres

Gol pieczętujący wygraną

To był fantastyczny tydzień, teraz kilka dni przerwy i wrócimy w pełni sił na Betis. Początkowo wahałem się czy podać piłkę, czy nie, ale w końcu zdecydowałem się na wykończenie akcji.

Awans w górę tabeli

Wiedzieliśmy, że Granada świetnie zaczęła sezon, a z naszym nastawieniem, które pokazaliśmy, dało nam to trzy punkty.

System VAR

To zawsze jest skomplikowana sytuacja, ponieważ myślisz, że jest bramka, a ostatecznie zostaje anulowana. Pozostaliśmy jednak skupieni i to się sprawdziło.

Gest po zdobyciu bramki – ucałowanie klubowego herbu

Fani są jednym z nas, nie mamy im nic do zarzucenia, musimy im dziękować za wsparcie.

Seria zwycięstw

Jesteśmy na właściwej drodze do tego, co chcemy osiągnąć. Jesteśmy jednym z najlepszych zespołów w lidze i musimy przedłużyć naszą serię.

Gra w kadrze U21 pod okiem byłego selekcjonera reprezentacji U19

Zawsze mi miło, kiedy Luis (de la Fuente Castillo, trener kadry U21 – przyp. red.) obdarza mnie zaufaniem, bardzo się z tego cieszę.

Jasper Cillessen

Trzecia wygrana z rzędu

To był trudny tydzień, bardzo trudne spotkania i wygrana jest czymś wyjątkowym.

Nieuznana bramka i walka do końca o wygraną

Nie było łatwo, jednak udało się nam wygrać i to się liczy.

Kontuzje Kondogbii i Rodrigo

To konsekwencja ciężkich spotkań, jakie graliśmy. Teraz przed nami przerwa i mamy dziesięć dni na przygotowanie się do meczu z Betisem.

Powołanie do reprezentacji Holandii

Z wielkim pragnieniem jadę na zgrupowanie. Musimy zapewnić sobie awans na Mistrzostwa Europy.

Daniel Wass

Trzy wygrane z rzędu

Bardzo ważne jest, aby wygrać przed przerwą na mecze reprezentacji. Rozegraliśmy wiele spotkań i był to kluczowy tydzień, który udało nam się zakończyć bardzo dobrze.

Nieuznana bramka

System VAR jest częścią futbolu. Najważniejsze jest, że pokazaliśmy siłę, pomimo tylu ważnych spotkań i kontuzji w zespole. Taki jest futbol. Nabraliśmy pewności siebie, teraz czas na odpoczynek i powrót w pełni sił do rozgrywek.

Wszechstronność Wassa

Cieszę się ze zdobytej bramki. Zagram tam, gdzie będę potrzebny dla zespołu. Jestem szczęśliwy, że mogłem wystąpić w środku pola z Danim Parejo. Przede wszystkim cieszymy się z postawy całego zespołu.

Kontuzje w zespole

Gramy wiele spotkań, a jest tylko kilka dni przerwy między nimi by odpocząć. W zespole są zawodnicy, którzy potrzebują gry, co pokazał chociażby Manu Vallejo. Kontuzje są częścią gry.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)