VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Mogłem trafić do Valencii”

Adam Musialik, 31.10.2019; 09:08

Ayoze Pérez potwierdził letnie podchody Los Ches

Napastnik Leicester City, Ayoze Pérez, rozmawiał Radiu Cadena SER o swoim letnim transferze do Leicester City. Dość obszernie wyjaśnił też, dlaczego nie trafił do Valencii.

„Pod koniec ubiegłego sezonu byłem pewny, że chcę zmienić otoczenie. Preferowałem powrót do Hiszpanii, jednak wiadomo jaki jest rynek transferowy. Był temat przejścia do Valencii, ale to skomplikowana operacja. Musieli najpierw zarobić, sprzedać kilku piłkarzy i nikt nie mógł mi zagwarantować, że zdążą na czas. Dostałem ofertę z Leicester, którą mogłem przyjąć niemal od razu. Nie było żadnych problemów, a poza tym dostałem zapewnienie od Brendana Rodgersa, że na mnie liczy. Mogłem ją przyjąć albo czekać na odejście Rodrigo z Valencii. Wybrałem tę pierwszą opcję, by moja przyszłość była pewna”.

Zeszłego lata Valencia skontaktowała się z Ayoze Pérezem, aby przekonać go do transferu. Jego zwolennikiem był trener Marcelino. Były napastnik Tenerife miał być następcą Rodrigo i pasował do profilu wszechstronnego gracza, którego szukał asturyjski szkoleniowiec. Ostatecznie Moreno został na Mestalla, a Ayoze zdecydował się kontynuować swoją przygodę w Anglii.

Kategoria: Transfery | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.