VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wypożyczeni – raport

Adam Musialik, 28.10.2019; 19:33

Alarmująca sytuacja Toniego Lato

Sześciu z ośmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy na nasze tradycyjne podsumowanie.

Jeison Murillo (Sampdoria): Kolumbijczyk zagrał cały mecz przeciwko Bolonii (1:2) i zaprezentował się przeciętnie.

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): Pomocnik leczy kontuzję i nie wystąpił w spotkaniu z FC Emmen (2:1). Nie wiadomo kiedy dokładnie wróci do gry.

Toni Lato (PSV): Zespół z Eindhoven przegrał 0:4 z AZ Alkmar, a Lato cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Lewy obrońca jeszcze nie zagrał w tym sezonie Eredivisie.

Uroš Račić (Famalicão): Serbski pomocnik wszedł na ostatnie 27 minut meczu z Porto (0:3) i nie pokazał niczego szczególnego.

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca rozegrał 90 minut przeciwko Porto (0:3), ale nie może zaliczyć tego występu do udanych.

Jorge Sáenz (Celta): Stoper rozegrał 30 minut przeciwko Realowi Sociedad (0:1) i zaprezentował się przeciętnie. W dodatku, pod koniec spotkania obejrzał żółtą kartkę.

Jason (Getafe): W starciu z Sevillą (0:2) spędził na murawie 90 minut i mimo, że nie zdobył gola, był jednym z najlepszych w swojej ekipie.

Álex Blanco (Saragossa): W ostatni weekend, skrzydłowy wszedł z ławki na ostatnie 24 minuty. Nie pomógł kolegom, a Real przegrał aż 0:4 ze Sportingiem.

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.