VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kang-In i kolejna lekcja

Adam Musialik, 20.10.2019; 10:58

Koreańczyk znów przesadził z brutalnością

Wczorajszy mecz pokazał, jak wiele brakuje jeszcze do tego, aby Kang-In Lee był zawodnikiem w pełni ukształtowanym nie tylko piłkarsko, ale i mentalnie.

Koreański pomocnik miał pomóc zespołowi w ostatnich minutach meczu przeciwko Atlético, ale szybko zobaczył czerwoną kartkę i opuścił plac gry. Oczywiście, można spojrzeć na to pobłażliwie, z racji jego młodego wieku i braku doświadczenia, jednak należy pamiętać że to nie jego pierwszy tego typu „wybryk”.

Valencia była bliska zdobycia zwycięskiej bramki, ale po czerwonej kartce dla Kang-Ina, trener Celades musiał wycofać zespół do defensywy. Gabriel Paulista odniósł się do tego wydarzenia na konferencji prasowej, mówiąc: „To skomplikowane. Płakał w szatni. Jest dzieckiem i ma jeszcze wiele do nauczenia się. Ci z nas, którzy mają większe doświadczenie, również przechodzili podobne sytuacje, a teraz musimy mu pomóc. Powiedziałem mu, że w środę mamy kolejny mecz. Jesteśmy z nim i jeśli zagra w środę, z pewnością nam pomoże.”

Należy mieć nadzieję, że będzie to dobra nauczka dla 18-letniego pomocnika. Był to najczarniejszy dzień, w jego krótkiej, seniorskiej karierze i z pewnością szybko go nie zapomni. Środowe spotkanie z Lille, będzie najbliższą okazją do zadośćuczynienia

Kategoria: Ogólne | Deporte Valenciano skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Old Wardrober20.10.2019; 12:11
No akurat Paulista to zapewne swietnie rozumie Kangina xD Dlugo nie zapomne jego idiotycznego czerwa z Las Palmas.