VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Zajmujemy się odejściem Alemany’ego”

Karol Kotlarz, 19.10.2019; 19:05

Prezydent po meczu

Tuż po zakończeniu spotkania z Atlético krótkiego wywiadu dla Movistar udzielił sternik Valencii, Anil Murthy. Prezydent wypowiedział się na temat postawy zespołu na Wanda Metropolitano, potwierdził rozmowy o odejściu z klubu Mateu Alemany’ego oraz odniósł się do swoich gestów w stronę fanów w meczu z Alavés.

Postawa zespołu

Jestem zadowolony, zawsze trudno uzyskać tu dobry wynik. Zespół zagrał odważnie i teraz skupiamy się na meczu w środę.

Błąd Czeryszewa

Takie rzeczy zdarzają się w futbolu, miał pecha. Nadal mamy do niego zaufanie, będzie w dalszym ciągu ciężko pracował.

Bramka Parejo

To był piękny gol, mogły być nawet dwa. Myślę, że mecz był wyrównany. To ważny punkt dla nas i nadal będziemy kontynuowali walkę.

Odejście Alemany’ego

Część instytucjonalna jest dla nas ważna, zespół wraz z trenerem jest skoncentrowany. W klubach zawsze zachodzą zmiany, po odejściu Marcelino Mateu uważa, że nie pasuje do nowego projektu. Pracujemy nad jego odejściem, im szybciej, tym lepiej.

Poszukiwanie następcy

Zamierzamy w pierwszej kolejności zająć się odejściem Mateu Alemany’ego, a następnie na spokojnie podejmiemy decyzję. Byłem w Singapurze i siedem razy rozmawiałem z Peterem Limem, on zawsze śledzi postępy zespołu. To nie jest niezwykłe. Rozmawialiśmy na temat przyszłego projektu oraz obecnej sytuacji. Najpierw zajmujemy się odejściem Alemany’ego.

Gesty w stronę fanów

Nie zamierzam ich powtórzyć. Wyjaśniłem już, co się zdarzyło. Najważniejsze jest, tak jak mówiłem dla VCF Media, aby zespół przez dziewięćdziesiąt minut miał wsparcie trybun. Wyjaśniłem całą sytuację i nie powtórzę swoich gestów ponownie.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.