VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rodrigo i Guedes kontuzjowani

Karol Kotlarz, 18.10.2019; 21:58

Występ w kolejnym meczu wykluczony

Rodrigo Moreno oraz Gonçalo Guedes nie wystąpią w sobotnim meczu z Atlético. Obaj piłkarze narzekają na problemy zdrowotne.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

U Gonçalo Guedesa zdiagnozowano pośredni uraz pięty w prawej nodze. Zawodnik oczekuje na dalszą analizę stanu zdrowia.

Rodrigo Moreno doznał urazu mięśnia przywodziciela. Jego czas powrotu do zdrowia zostanie również oceniony przez sztab medyczny w najbliższych dniach.

Zarówno Rodrigo, jak i Guedes nie znaleźli się wśród powołanych na mecz z Atlético, a pod znakiem zapytania stoi również ich występ z Lille w ramach Ligi Mistrzów. Obaj zawodnicy nie trenują z zespołem już drugi dzień, a ich możliwość występu w spotkaniu z drużyną z Francji zostanie oceniona w najbliższych dniach.

Rodrigo miał problemy ze zdrowiem kilka dni temu, kiedy podczas treningu reprezentacji Hiszpanii doznał skurczu mięśni przywodziciela w lewej nodze. Napastnik ostatecznie pojawił się na murawie w meczu przeciwko Szwecji, wchodząc na boisko w 66. minucie i zdobywając gola na wagę awansu na Mistrzostwa Europy.

Problemy ze zdrowiem Guedesa miały miejsce na pierwszym treningu po przerwie reprezentacyjnej. Według początkowej diagnozy Portugalczyk miał skręcić kostkę. Ostatecznie sztab medyczny nie dał zielonego światła na grę skrzydłowego w meczu przeciwko Atlético.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. dijey119.10.2019; 13:21
dijey1Rodrigo szkoda, odczujemy jego brak.
Goncalo natomiast ostatnio nic nie wnosi, więc jego brak tak nie boli. Oby przerwa mu trochę pomogła w powrocie do formy, choć u niego chyba by się psycholog przydał, bo coś czuję że ten spadek formy jest w jego głowie głównie