VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Piłka nie chciała wpaść”

Adam Musialik, 03.10.2019; 11:17

Coquelin po meczu

Valencia przegrała wczoraj aż 0:3 z Ajaxem. Oto, co po meczu na Mestalla, powiedział Francis Coquelin.

Jakie są twoje wrażenia po meczu?

Rozczarowanie. To był zły mecz. Nie możesz powiedzieć, że grałeś dobrze, jeżeli przegrałeś 0:3. Trudno przyjąć taki wynik, ale mamy jeszcze kilka spotkań w grupie. Chcemy poprawić się w kolejnym starciu, z Lille.

Co sądzisz o wielu zmarnowanych okazjach twojego zespołu?

Rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę. Szkoda, że Dani nie strzelił karnego, bo wtedy może mielibyśmy szansę nawet wygrać. Mamy weekend, aby odmienić nastroje fanów na Mestalla.

Jak oceniasz różnicę między waszą formą na wyjazdach, a meczami domowymi?

Na wyjazdach czujemy się bardzo dobrze. Na Mestalla zawsze dajemy z siebie wszystko i może poprzez zmęczenie zostawiamy rywalom zbyt dużo miejsca.

Czy widzisz jakieś pozytywy po takim spotkaniu?

Wynik 0:3 jest zbyt wysoki, nie odstawaliśmy aż tak od rywala. Piłka niestety nie chciała wpaść do bramki. Musimy wspólnie, na spokojnie przeanalizować ten mecz.

Kategoria: Wywiady | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Kojiro03.10.2019; 14:17
KojiroA czym oni się tak, biedactwa, zmęczyli?
2. longer03.10.2019; 15:41
longerNie chciała... Trzeba ją umieć dobrze kopnąć
3. mattaj03.10.2019; 15:57
mattajA to nowość xD
4. staste7704.10.2019; 08:59
staste77Do poprawy zdecydowanie koncentracja w obronie, ale zagrali naprawdę dobry mecz. Miło się oglądało sunące ataki VCF. Parejo za ślamazarny jak na szybkość Ajaxu i Rodrigo trochę bez formy to m.in. klucz do tego meczu. Dużo jeszcze do poprawy, ale idziemy w dobrym kierunku.
5. Lizarazu04.10.2019; 14:35
To co zdobyliśmy w Londynie od razu straciliśmy na własnym boisku Panie Celades, tak to widzę.

W lidze jest podobnie - wygrana w Bilbao może nawet nad program, ale co z tego skoro roztrwoniliśmy wszystko w poprzednich 2 potyczkach remisując z Leganes i Getafe.

Tym razem indywidualne błędy. Nie chcę nic mówić, ale żeby nie było przypadkiem powtórki z historii z tym niewykorzystanym karnym Parejo. W zeszłym sezonie praktycznie w pojedynkę (czerwona kartka, przestrzelone karne) wyrzucił nas z LM.
6. caldinho04.10.2019; 22:48
caldinhoPatrząc, że przegraliśm yz finalistą poprzedniej ChL, a Ajax jednak ciągle ma vd Beeka i Ziyecha, którzy byli kluczowymi zawodnikami... Lepiej wygrać z Chelsea i przegrać z Ajaxem niż odwrotnie, bo myślę, że Ajax jest faworytem w grupie i bić się będziemy właśnie z Chelsea (z Lille pewnie też xd)