sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Hysaj blisko Valencii

Wojciech Ciuraj , 31.08.2019; 14:15

Albańczyk nowym prawym obrońcą?

Poważna kontuzja Cristiano Picciniego zmusiła zarząd do uaktywnienia się na rynku transferowym. Faworytem do zastąpienia Włocha jest obecnie obrońca Napoli– Elseid Hysaj.

Albańczyk przez lata wypracował sobie solidną markę w Serie A. Mimo nieco słabszego sezonu, 25-latek jest jednym z najlepszych prawych obrońców dostępnych na rynku. Co ważne, jest to gracz o podobnych walorach do Picciniego. Niedawno Hysaj deklarował, że jest gotów na nowe wyzwanie w karierze i wiele wskazuje na to, że będzie nim przeprowadzka do Hiszpanii. Agent piłkarza twiedzi, że Valencia osiągnęła porozumienie z samym zawodnikiem. Wciąż jednak brakuje zgody między klubami co do warunków transferu. Napoli zgadza się na wypożyczenie Albańczyka pod warunkiem obowiązkowego wykupu obrońcy za 18 mln euro. Z kolei włodarze Valencii nie są przekonani czy tak duża inwestycja jest konieczna, zwłaszcza, że liczą na Picciniego w drugiej części sezonu. Alternatywą dla Albańczyka mógłby być Javier Manquillo z Newcastle.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. konto usunięte01.09.2019; 08:03
konto usunięteBez żartów z Manquillo. Brać Hysaja i zapomnieć o Piccinim, który jest po prostu przeciętnym obrońcą.
2. szogun01.09.2019; 09:54
Podobno mamy nikogo nie kupować w miejsce Picciniego. Napoli chce 18 milionów za Hysaja. Uważam że to dobra cena za w miarę młodego gracza. Nasz zarząd to barany. Będziemy grali na trzech frontach przecież. A kasę za Hysaja Napoli chce dopiero po sezonie.