sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piccini z urazem rzepki

Karol Kotlarz, 28.08.2019; 14:26

Przerwa w grze obrońcy

Źle skończył się poranny trening dla Cristiano Picciniego. Włoch doznał złamania rzepki w wyniku bezpośredniego urazu i został zabrany do szpitala. Wstępna diagnoza mówi o półrocznej przerwie w grze obrońcy.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

W trakcie środowego treningu Cristiano Piccini doznał kontuzji i został zabrany do szpitala, gdzie testy potwierdziły złamanie rzepki w prawej nodze. Zawodnik przejdzie operację w najbliższych godzinach.

Prawy obrońca doznał kontuzji w wyniku niefortunnego upadku w trakcie treningu. Uraz jest na tyle poważny, że zdecydowano się na wezwanie karetki. Do szpitala wraz z zawodnikiem udał się doktor Pascual Casañ oraz żona Picciniego.

Początkowo sądzono, że nie doszło do złamania rzepki, jednak badania przeprowadzone po przyjeździe do szpitala potwierdziły ten rodzaj urazu. Kontuzja, jakiej doznał Włoch, jest poważna. Według wstępnych prognoz Piccini wróci na boisko za 5-6 miesięcy, aczkolwiek zdaniem niektórych źródeł przerwa może potrwać 3-4 miesiące.

To kolejny poważny uraz zawodnika Valencii w ostatnim czasie. W poprzednim tygodniu kostkę złamał Carlos Soler, który na boisko powróci prawdopodobnie dopiero w październiku.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. los ches28.08.2019; 14:42
los chesNie ma Picciniego, Solera. Wkrótce odejdzie Moreno. Jeszcze sezon nie zaczął się, a problemów co nie miara.
Zatem Coquelin leci na prawe skrzydło. :)
2. mlodyvcf28.08.2019; 14:53
Coquelin na skrzydle to był hit zeszłego sezonu XD
3. benji28.08.2019; 14:55
benjiMoże by w związku z tym spróbować wypożyczyć Cedrica z Southampton?
4. longer29.08.2019; 14:58
longerPod górkę ten sezon
5. Batje29.08.2019; 23:06
BatjeTrochę szkoda że zostajemy z jedynym PO w drużynie. Chociaż jak uda się tego Hysaja ściągnąć to nie będzie takiej tragedii ;) Z drugiej strony Marcelino będzie musiał Wassa wystawić na obronie i w końcu Ferran ew. Kangin wyjdzie w pierwszym składzie na mecz z Mallorcą. Trzeba szukać pozytywów :D