Porażka na inaugurację

Wojciech Ciuraj, 28.08.2019; 12:44

Rezerwy bez punktów

Podopieczni Chemy Sanza, podobnie jak pierwsza drużyna, nie rozpoczęli sezonu najlepiej. W pierwszym meczu ulegli na własnym stadionie Lleidzie 1:2.

Spotkanie nie zaczęło się dobrze dla Valencii Mestalla. W 17 minucie prowadzący mecz Javier Moreno Muñoz, podyktował jedenastkę dla przyjezdnych, którą na gola zamienił Martinez. Kolejną bramkę podpieczni Chemy Sanza stracili zaledwie dwie minuty później. Po dobrym zgraniu głową Adriána Leóna, środkowy pomocnik Lleidy – Xemi podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Valencia Mestalla miała swoje okazję, niemniej do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części spotkania gospodarze ruszyli do ataku. Bramkę kontaktową zdobył Jordi Sánchez po podaniu Davida Castro . Piłkarze Lleidy starali się stłamsić ofensywne zapędy Nietoperzy, jednak podpieczni Chemy Sanza nie zamierzali odpuścić tego meczu po nieudanej pierwszej połowie. Jedną z kontrowersji tego spotkania była nieuznana przez zespół sędziowski bramka Ndombasiego, która dawała Valencii Mestalli remis. Gospodarze do końca meczu stwarzali zagrożenie pod bramkę Pau Torresa jednak nie udało się wyrównać.

Okazja do rehabilitacji już 1 września kiedy to Valencia Mestalla zmierzy się z lokalnym rywalem - CD Castellón.

Kategoria: Mecze | SuperDeporte | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)