sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Salva Ruiz w Deportivo?

Adam Musialik, 26.08.2019; 18:08

Obrońca może szybko opuścić Valencię

Jak informuje Cadena Ser Dépor, Deportivo La Coruña jest zainteresowane sprowadzeniem lewego obrońcy Valencii, Salvy Ruiza. Ekipa z Galicji nie najlepiej rozpoczęła sezon i szuka wzmocnień.

24-latek trafił do Valencii latem tego roku i wszystko wskazywało na to, że zostanie zmiennikiem José Luisa Gayi. Jednak piłkarz nie przekonał Marcelino w przedsezonowych sparingach i do klubu sprowadzono doświadczonego Jaume Costę.

Wobec tego, były zawodnik m.in. Tenerife, szuka sobie zespołu, w którym mógłby liczyć na regularne występy. Wygląda to, że Ruiz nie został nawet zarejestrowany przez Valencię w siedzibie La Liga, ponieważ nie ma go na liście transferów, gdy sprawdzimy oficjalną stronę rozgrywek. Reszta nowych graczy (Jason Remeseiro, Denis Cheryshev, Jasper Cillesen, Jorge Sáenz, Maxi Gómez, Eliaquim Mangala i Jaume Costa) się na niej znajduje.

Deportivo La Coruña nie zamknęło jeszcze kadry na nowy sezon i chciałoby wykorzystać kiepskie położenie defensora, aby ten przeniósł się na Riazor. Wydaje się, że taka opcja zadowoli zarówno piłkarza, jak i oba kluby.

Kategoria: Transfery | valencia.eldesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.