sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà i Parejo nie zagrają z Sociedad

Karol Kotlarz, 16.08.2019; 17:24

Aktualizacja: Kara utrzymana

Odwołanie w sprawie zawieszenia piłkarzy, których występ do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania z powodu nadmiaru kartek, zostało rozpatrzone pozytywnie przez Krajową Radę Sportu, jednak niezaakceptowane przez Komitet Rozgrywek. Oznacza to, że Dani Parejo i José Gayà nie zagrają z Sociedad.

Decyzję w sprawie uchylenia kary dla zawodników, którzy zakończyli poprzedni sezon z nadmiarem kartek, podjęła Krajowa Rada Sportu w Hiszpanii na wniosek prezesa Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej, Luisa Rubialesa. Dopiero w dniu rozpoczęcia ligowych zmagań otrzymał on od Krajowej Rady oficjalne potwierdzenie, które zakłada „ułaskawienie” zawieszonych za kartki graczy.

Aktualizacja

Niestety, Komitet Rozgrywek odrzucił taką możliwość i ostatecznie piłkarze z nadmiarem kartek z poprzedniego sezonu nie będą mogli wystąpić w pierwszej kolejce ligowej. Na tej decyzji mieli skorzystać zawodnicy reprezentujący barwy czterech klubów. Poza Parejo i Gayą są to piłkarze najbliższych ligowych rywali Los Ches, Realu Sociedad: Aritz Elustondo i Diego Llorente, a także Dani Carvajal z Realu Madryt i Nemanja Maksimović z Getafe. Decyzją Komitetu Rozgrywek wymienieni zawodnicy nie zagrają w pierwszych meczach swoich zespołów.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.