sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Powrót Jaume Costy?

Wojciech Ciuraj , 12.08.2019; 12:02

Hiszpan na celowniku

W ostatnich tygodniach z Valencią łączono wielu lewych obrońców. Wszystko wskazuje na to, że dość niespodziewanie kandydatem numer jeden do wzmocnienia ekipy prowadzonej przez Marcelino, jest zawodnik Villareal – Jaume Costa.

Hiszpan przeniósł się do lokalnego rywala właśnie z Valencii. Przez wiele lat reprezentował rezerwy klubu, nie zdołał się jednak przebić do pierwszego składu „Nietoperzy”. Dopiero w barwach Villarealu lewy obrońca wypracował sobie solidną markę w hiszpańskiej lidze. Trzydziestojednolatek zdaniem zarządu jest opcją spełniającą zarówno wymogi ekonomiczne jak i sportowe. Niebagatalne znaczenie ma także jego związek z klubem. Costa jest wzorcowym przedstawicielem szkółki Valencii, która słynie z doskonałych lewych obrońców. W obecnym klubie, Hiszpan pełni rolę jednego z kapitanów i wydaje się, że jego obecność w szatni pomoże młodszym zawodnikom.

Kategoria: Transfery | El Desmarque skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Haruviel12.08.2019; 12:45
HaruvielMangala na środek, Costa na lewą stronę a tym wzmocnieniem ma zostać Rafinha? Słabe okno transferowe. Dodatkowo, cóż za zaskoczenie, że Marcel sprowadza kolejnego swojego
2. YAAR012.08.2019; 13:18
YAAR0Jednym słowem średnio to widzę.
Same średniacy ligowi.
Jak dobrze kojarzę, gdy gwiazdy niew yróżniały się w meczu lub miały kontuzje to ciężko nam szło zdobywanie bramek.

Jednak jak Kondogbia (podania), Guedes (bramki), Parejo (rozgrywanie) byli w formie to wchodziło wszystko po 3:0 :)
3. YAAR012.08.2019; 13:28
YAAR0Tak w ogóle to dziwne, że kapitan, ich weteran, przechodzi w takim wieku na wypożyczenie grzać ławę. Rozumiem jakby przychodził na prawą, ale Gaye wygryźć :)

Ogólnie sytuacja czyli wypożyczenie Lato i wypożyczenie Costy to uważam za świetny ruch. Dla mnie Lato jeszcze nie pewny, niech się ogra.
Co do Jaume Costy to wymóg wykupu po roku czy jak?

4. pedro912.08.2019; 20:47
To nieoczekiwana opcja, ale moim zdaniem całkiem dobra. Jaume na pewno będzie miał niejedną okazję do grania, a najbliższa to mecz z Realem S.
5. pedro912.08.2019; 21:01
Zapomniałem wspomnieć o jednej zasadniczej regule - transfer musi zaakceptować Lim w ramach ręcznego sterowania z tylnego siedzenia.
W związku z tym najpierw wysłucha co ma do powiedzenia jego niekwestionowany autorytet w kwestiach sportowych - superagent Mendes.
Żadnej samowolki Mr. Alemany!