sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mendes oferuje Wallace'a

Adam Musialik, 06.08.2019; 08:36

Jednak Valencia raczej nie jest zainteresowana

Agent Jorge Mendes miał zaproponować Los Ches usługi 24-letniego stopera Lazio. Przynajmniej tak twierdzi włoski dziennik Il Messaggero.

Brazylijczyk od kilku tygodni szuka sobie nowego klubu, a jego agent miał zaoferować transfer klubowi z Mestalla, ale nie tylko. Ponadto pytał AS Monaco, Benfikę i Wolverhampton. Wpływy Portugalczyka są w tych zespołach najmocniejsze, więc nic dziwnego, że te kluby mają u niego pierwszeństwo.

Valencia poszukuje środkowego obrońcy, więc teoretycznie mogłaby rozważać kandydaturę Wallace'a. Jednak nie wydaje się, aby ten transfer doszedł do skutku, bowiem defensor nie ma paszportu UE, a Los Ches mają już w swojej kadrze limit zawodników spoza Europy. Te miejsca zajmują Gabriel, Maxi Gómez i Kang-In.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. ThomsonVCF06.08.2019; 09:53
ThomsonVCFO tym, jaka posucha jest na rynku transferowym w kontekście naszego klubu najlepiej świadczą takie artykuły, w których pojawia się jakieś nazwisko z nami łączone i od razu, w następnym zdaniu jest to dementowane :D Jestem ciekaw jak Garay złapie kontuzje numer 235328 i obrona się posypie to czy będziemy żałować, że nie próbowaliśmy, w imię "hierarchii", sprowadzić dobrego środkowego obrońcę.
2. pedro906.08.2019; 15:32
Mendes nie próżnuje, a tymczasem na Mestalla ma trafić nie Wallace, ale Laguardia z Alaves. Laguardia był na liście życzeń Marcelino.
Przy tej okazji zastanawiam się o co chodziło (chodzi?) w tej gwałtownej aferze na linii Lim – Alemany. Bo wiele na to wskazuje, że nie warto było kruszyć kopii, gdyż w kadrze VCF w tym sezonie niewiele się zmieni. Z nowych mamy Cilessena, Maxi Gomeza, Jasona (już od dawna) i na tym prawie koniec. Mają dojść wspomniany Laguardia i Didac Vila, a prawdopodobnie odejdzie na wypożyczenie Ferran. Zostaje natomiast Kang In.
Czyżby przyczyną wybuchy gniewu Lima była głównie sprawa Kangina i plany sprowadzenia Rafinhii?
Tymczasem nie ma i prawdopodobnie nie będzie zmiennika Parejo. Być może na jego pozycji częściej będzie grał Wass.
Na tle innych drużyn, które zbroją się na potęgę, wzmocnienia VCF wyglądają skromniutko.
3. Kamil06.08.2019; 19:25
KamilTO jest drewno nad drewnem. To ja już wole Bruno Saltora