sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà i Parejo zagrają z Sociedad!

Mateusz Styś, 01.08.2019; 21:56
fot. eldesmarque.com

Zmiana przepisów dotyczących kartek

Dobre wieści dla Valencii przed ligową inauguracją! Dzięki uchwalonym modyfikacjom w regulacjach zarówno José Luis Gayà jak i Dani Parejo będą mogli zagrać w meczu z Realem Sociedad.

Jest to możliwe dzięki temu, że Królewski Hiszpański Związek Piłki Nożnej (RFEF) ogłosił wprowadzenie zmian dotyczących akumulacji żółtych kartek, która do tej pory miała swoje konsekwencje także w kolejnym sezonie. Od teraz zawodnik, który musiałby pauzować za nadmiar kar od sędziów, w nowej kampanii będzie miał czyste konto.

Uchwała ta dotyczy zarówno Primera División jak i niższych szczebli rozgrywkowych: Segunda, Segunda B i Tercera División. Zmiany nie ominęły także Pucharu Króla. Dzięki znowelizowanym regulacjom kartkowe konto piłkarza będzie czyszczone w półfinałach, co oznacza, że zgromadzone żółte kartoniki nie będą mogły eliminować z udziału w finale rozgrywek.

Oprócz dwóch piłkarzy Valencii na nowych przepisach skorzystają także: Carvajal (Real Madryt), Diego Llorente, Elustondo (Real Sociedad), Rog i Mercado (Sevilla), Maksimović (Getafe).

Kategoria: Mecze | El Desmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. grasiak19.08.2019; 09:56
grasiakNo to chyba jednak nie mogli zagrać :D