sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Poprawmy się w Lidze Mistrzów”

Adam Musialik, 24.07.2019; 14:05

Soler o celach na sezon 2019/20

Pomocnik Valencii, Carlos Soler, dołączył dziś do treningów. Piłkarz odbył już zasłużone wakacje i wrócił do pracy z drużyną. Oto, co miał do powiedzenia dla stacji EFE:

„Byłbym szczególnie zadowolony, jeśli poprawimy swoje wyniki w Lidze Mistrzów. Te rozgrywki uwielbiam i wywołują u mnie szczególną ekscytację. Choć oczywiście obronienie Pucharu Króla też byłoby świetnym osiągnięciem.”

Soler rozpoczyna swój czwarty sezon w pierwszym zespole Valencii. Jako jedyny piłkarz w drużynie rozegrał aż 63 mecze w kampanii 2018/19. Ponadto zdobył Puchar Króla i Mistrzostwo Europy U-21.

„Miniony sezon zapamiętam na zawsze, bo był niesamowity. Jednak nie możemy spocząć na laurach i znów walczyć o trofea klubowe i indywidualne. W każdym sezonie powinniśmy robić krok naprzód i mocniej pracować. Możliwość zagrania w dwóch finałach dała mi dużo pewności i doświadczenia. Mam nadzieję, że to pomoże mi zmierzyć się z wyzwaniami, które nadchodzą.”

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. ThomsonVCF24.07.2019; 17:22
ThomsonVCFJa byłbym szczególnie zadowolony, jakby Carlos poprawił swoje wyniki w La Lidze, na co mam szczerą nadzieję ;)