sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ofensywa w sprawie Rafinhii

Wojciech Ciuraj , 24.07.2019; 11:45

Pomocnik jednak trafi na Mestalla?

Zeszłotygodniowe spotkanie z Peterem Limem wyznaczyło kierunek starań na rynku transferowym. Jednym z ostatnich brakujących w kadrze elementów jest zawodnik o profilu Rafinhii

Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w ostatnim sparingu występując na pozycji podwieszonego napastnika. Co ważne, Alcântara wyglądał świetnie pod względem fizycznym i nie bał się podejmować ryzyka, mimo niedawnych problemów zdrowotnych. Wysoka dyspozycja Rafinhii, a także zielone światło od Petera Lima miały zmotywować zarząd do ostatniej ofensywy w sprawie 26-latka.

Klub czeka na odpowiedni moment wierząc, że jest w stanie nieco zbić cenę za Brazylijczyka. Barcelona domaga się za swojego wychowanka 15 mln euro, co nie jest zbyt wygórowaną kwotą. Mając jednak na uwadze kontuzjogenność pomocnika, włodarze Valencii chcą zapłacić nieco mniej. Niewątpliwie zaletą Rafinhii jest jego wszechstronność. Rasowy pomocnik mogący występować na wszystkich pozycjach w drugiej linii, będzie doskonałym uzupełnieniem dla zespołu.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. kOst24.07.2019; 13:45
kOstCzekam na ten transfer od lat, obawiam się tylko że Soler pójdzie w odstawkę : p niemniej sezon jest długi, piłkarze będą łapać kartki i kontuzje. Niech mu sprzyja zdrowie gdziekolwiek nie przyjdzie mu zagrać.