sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Obym mógł zakończyć karierę w Valencii”

Maciej Romanowski, 23.07.2019; 12:31

Parejo o swojej przyszłości

Zapewne nie wszyscy z Was wiedzą, że Dani Parejo jest nie tylko znakomitym piłkarzem, ale i wytrawnym graczem padla, chociaż jak sam twierdzi, dużo mu brakuje, aby móc rywalizować z zawodowcami. Nasz kapitan podczas swoich wakacji postanowił wybrać się na turniej World Padel Tour, gdzie udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat poprzedniego sezonu oraz swojej przyszłości w Valencii.

Parejo zapytany o to jak czuje się w drużynie z Mestalla oraz jak widzi swoje dalsze losy bez żadnych wątpliwości odpowiedział, że Valencia stała się dla niego domem, a jego marzeniem jest zakończenie kariery w ekipie Blanquinegros: „W Walencji bardzo podoba się zarówno mi, jak i mojej rodzinie. Moi synowie to valencianos. Zakończenie kariery w Valencii byłoby dla mnie wielkim zaszczytem”.

Nasz kapitan przeżywa obecnie swój najlepszy czas w ekipie z Mestalla. Pomimo tego, że od zakończenia sezonu minęły już dwa miesiące Parejo wciąż żywo wspomina zwycięstwo nad Barceloną w finale Pucharu Króla: „To był dla nas niezapomniany rok. Zakwalifikowaliśmy się do Ligi Mistrzów drugi rok z rzędu, co nie jest łatwym osiągnięciem. Nie wygraliśmy nic od 11 lat, dlatego zwycięstwo w Pucharze Króla było niezwykle ważne dla klubu, dla piłkarzy oraz dla valencianismo”.

Dani w lutym tego roku odnowił swój kontrakt, w którym zawarto klauzulę odstępnego wynoszącą 50 milionów euro. El capitán trafił do serc kibiców Los Ches i zapewne wielu z nich nie wyobraża sobie obecnej drużyny bez niego. Jego absencja zazwyczaj skutkuje brakiem pomysłów na rozegranie piłki oraz złym funkcjonowaniem środka pola, co przekłada się na słabą grę całego zespołu. Jednakże jak na razie wszystko wskazuje na to, że Parejo zostanie w Valencii na lata.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. grasiak23.07.2019; 12:43
grasiakTo się nazywa dobry news! Też mam taką nadzieję, że Parejo nasz kapitan i ostatnia grająca legenda tego klubu zakończy karierę na Nou Mestalla. A co to jest ten padl?
2. elb23.07.2019; 12:52
elbNie 'padl' tylko 'padel' :)
Gra popularna w Hiszpanii, jak dobrze pamiętam tylko futbol jest tam bardziej popularny. Łączy w sobie elementy tenisa i squasha.