sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Zebranie w Singapurze

Karol Kotlarz, 18.07.2019; 14:40

Z wizytą u właściciela klubu

Anil Murthy, Mateu Alemany oraz Marcelino wylecieli dziś do Singapuru, gdzie spotkają się z Peterem Limem. Wśród tematów, które zapewne poruszą będą przyszłe transfery Valencii.

Do początku ligowych zmagań coraz bliżej, a kadra Los Ches wciąż jest niekompletna. Na Mestalla wciąż mogą zawitać zawodnicy ofensywni oraz środkowy obrońca. Dodatkowo w zespole są gracze bliscy odejścia z klubu. W ostatnim czasie wzrasta liczba piłkarzy łączonych z Valencią – mówi się o zainteresowaniu Rafinhą, Thauvinem, Fekirem czy Otamendim. To właśnie tematy transferowe mają zostać poruszone podczas spotkania z Peterem Limem.

Obecność Marcelino wśród delegacji udającej się do Singapuru oznacza, że nie będzie on obecny w ostatnich dniach przygotowań Valencii w Paternie. Szkoleniowiec powróci do drużyny na zgrupowanie w Crans-Montana (Szwajcaria) w sobotę. Wtedy też „Nietoperze” rozegrają pierwszy sparing – rywalem będzie AS Monaco.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque Valencia | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. mattaj18.07.2019; 15:14
mattaj„W ostatnim czasie wzrasta liczba piłkarzy łączonych z Valencią – w ostatnim czasie mówiło się o zainteresowaniu Rafinhą, Thauvinem, Fekirem czy Otamendim.” - trochę się powtarza
2. elb18.07.2019; 15:26
elbDzięki, poprawione! :)