sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Czas zrobić miejsce

Adam Musialik, 18.07.2019; 09:00

Kto odejdzie, kto zostanie?

Prawie pewnym jest, że z zespołu odejdą:  Fran Villalba, Javi Jiménez, Medrán i Rubén Sobrino. Jednak mecze z AS Monaco i FC Sion będą ważnym testami dla innych graczy, których pozostanie w ekipie nie jest pewne w stu procentach.

Valencia w ten piątek poleci do Szwajcarii, aby zmierzyć z pierwszymi rywalami w presezonie. Będzie to ostateczny test dla niektórych zawodników. Wciąż nie wiadomo jak ostatecznie będzie wyglądała kadra na sezon 2019/20. Transfer Cillessena wskazuje na to, że Holender będzie pierwszym bramkarzem Valencii. Oczywiście nie wolno lekceważyć Jaume, który będzie naciskał na byłego piłkarza Ajaxu. Wychowanek Los Ches wciąż czeka na prawdziwą szansę i zrobi wszystko, aby ją otrzymać.

Środek obrony nadal potrzebuje uzupełnienia nowym zawodnikiem. Na razie są tam Garay, Gabriel i Diakhaby. Na możliwość wykazania się liczy Salva Ruiz. Jego dobre występy w pretemporadzie mogą sprawić, że zostanie zmiennikiem Gayi.

W środku pola brakuje zastępcy dla Daniego Parejo. Ponadto do dyspozycji będą Kondogbia i Coquielin. Álvaro Medrán szuka już sobie nowego zespołu, a niepewna jest przyszłość Uroša Račicia. Na skrzydłach sytuacja jest w miarę jasna. Ferran, Soler, Jason, Chersyhev i Guedes to kandydaci na obie flanki. Kang-in Lee uda się na wypożyczenie.

W ataku znajdą się Gameiro, Maxi Gómez i prawdopodobnie Rodrigo. Mestalla opuści Rubén Sobrino, a Manu Vallejo będzie czwartym napastnikiem. Oczywiście jeżeli Marcelino uzna, że to nie wystarczy lub klub opuści Rodrigo, to do Valencii dołączy jeszcze jeden atakujący.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.