sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Sáenz w Celcie

Michał Kosim, 15.07.2019; 16:44

Ostatni element transferowej układanki

Wczoraj Valencia i Celta poinformowały o transferach Santiego Miny oraz Maxiego Gómeza, dziś natomiast oficjalnie potwierdzono wypożyczenie Jorge Sáenza do ekipy z Vigo. Tym samym wielka transakcja wiązana pomiędzy klubami została zakończona, a stoper dwa następne sezony spędzi na Estadio Balaídos.

OFICJALNY KOMUNIKAT VALENCII CF:

Valencia CF osiągnęła porozumienie dotyczące obrońcy, Jorge Sáenza, który dołączy do RC Celty de Vigo na zasadzie dwuletniego wypożyczenia, do 30 czerwca 2021 roku.

Jak w swoim oficjalnym komunikacie dodaje Celta, Celestes zapewnili sobie opcję wykupu 22-latka. Według doniesień mediów wynosi ona 7 mln €, a Valencia zachowa prawo do odkupu piłkarza za 9 lub – według dzisiejszych informacji El Desmarque – około 10 mln €.

Valencia poinformowała o ściągnięciu zawodnika z CD Tenerife już w lutym, jednak nie będzie mu dane otrzymać szansy w przygotowaniach do sezonu i spróbować przekonać Marcelino do tego, że byłby w stanie zostać jednym z czterech stoperów w kadrze „Nietoperzy” na przyszły sezon.

Kategoria: Transfery | valenciacf.com | rccelta.es | inne skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. los ches15.07.2019; 17:11
los chesCzasami marny jest los piłkarzy. Ktoś go kupi i za chwilę odeśle do innego klubu. Nawet nie powacha murawy i nie poczuje, że jest piłkarzem VCF.
2. grasiak16.07.2019; 14:24
grasiakPowodzenia w Celcie.