sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Murillo w Sampdorii

Karol Kotlarz, 13.07.2019; 19:27

Kolumbijczyk wraca do Serie A

Jeison Murillo w nadchodzącym sezonie reprezentował będzie barwy włoskiej Sampdorii. Obrońca został wypożyczony na rok z obowiązkowym wykupem po sezonie.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Valencia CF osiągnęła porozumienie z SC Sampdoria w sprawie transferu kolumbijskiego obrońcy, Jeisona Murillo. Klub życzy zawodnikowi wszystkiego najlepszego w nowym etapie jego kariery.

Jak podają hiszpańskie media, Valencia otrzyma 2 mln € za wypożyczenie swojego obrońcy. Obowiązkowa kwota wykupu ma wynosić 12 mln €. Murillo podpisze kontrakt z nowym klubem do czerwca 2023 roku. Dla Kolumbijczyka będzie to powrót do włoskiego futbolu – wcześniej reprezentował barwy Interu.

Jeison Murillo trafił na Mestalla za 13 mln € (1 mln za wypożyczenie, 12 mln za transfer) z Interu. Po tym, jak w ostatnim sezonie nie miał miejsca w składzie Valencii, został wypożyczony do Barcelony za 1,2 mln €, gdzie również nie mógł często pojawiać się na boisku.

Kategoria: Transfery | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. konto usunięte14.07.2019; 08:32
konto usunięteSzkoda...
2. los ches14.07.2019; 10:00
los chesSzkoda, nie szkoda. Ważne, że czyścimy kadrę i bedzie w końcu ład i porządek.
3. gacmetal14.07.2019; 12:00
Nie oszukujmy się, Murillo od tamtego sezonu był na wylocie, również nie był brany pod uwagę na ten sezon. Po półrocznym siedzeniu na ławce w Valencii i kolejnym w Barcelonie, mało kto się spodziewał że go sprzedamy za jakieś dobre pieniądze.A co zrobił nasz zarząd? A nasz zarząd sprzedał go jeszcze z zyskiem -> MISTRZOSTWO!