sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kondogbia w wersji „Bestia”

Mateusz Styś, 12.07.2019; 23:19
Marca

Pomocnik z najlepszymi wynikami testów

Geoffrey Kondogbia zdecydowanie najlepiej zaprezentował się na przedsezonowych próbach wydolnościowych

Środkowoafrykański pomocnik, który w końcowej części poprzedniego sezonu zmagał się z kontuzją, przystępuje do letnich przygotowań silniejszy niż wszyscy. Kondo nie miał sobie równych w tzw. teście Conconiego, który tradycyjnie przeprowadza Ismael Fernández – trener od przygotowania fizycznego. Do jego poziomu wydolności beztlenowej (anaerobowej) zbliżył się tylko Rubén Sobrino.

26-latek, mając w pamięci swoje niedawne problemy ze zdrowiem, postanowił poświęcić część swoich wakacji na odpowiednie przygotowanie się do sezonu. Pomimo, iż nie miał on specjalnych zaleceń od sztabu szkoleniowego, pracował indywidualnie między innymi na Minorce, gdzie poprosił miejscowy klub Unión Deportiva Mahón o udostępnienie mu w tym celu swojego ośrodka treningowego.

Warto wspomnieć, że do tej pory prym w przedsezonowych testach wiódł Rúben Vezo, obecnie piłkarz Levante. Portugalczyk znany jest z tego, że mocno pracuje nad swoją formą fizyczną przed sezonem. Wcześniej równie dobrze pod tym względem wypadał Martín Montoya, a swego czasu Javi Fuego.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.